Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Pravá a levá ruka ďábla, Zemětřesení nebo Začátek konce

22. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický Zaříkávač koní - Tom Booker žije sám na ranči uprostřed nádherné přírody, když ho požádá o pomoc Annie MacLeanová. Léčitel pochopí, že se musí postarat nejen o koně, ale především o její postiženou dceru. Jeho neobvyklé nadání na ženu silně zapůsobí a vzájemný respekt přerůstá v důvěrné přátelství a lásku…

  • ČT 1, 21:45 – krimi Nepodepsaný knoflík – co skrývá mlčící vesnice? Dvojice detektivů vyšetřuje vraždu, jejíž motivy sahají do hluboké minulosti.

  • ČT 2, 22:50 – dokument Začátek konce – mezi nejčernější dny naší historie patří 21. srpen 1969, kdy lid vyšel do ulic demonstrovat podporu své lidovládě a ta jej za to krutě potrestala.

cyber-obecný tip

  • TV Barrandov, 22:55 – western Pravá a levá ruka ďábla – falešný šerif je proti své vůli nucen páchat dobro a pomáhá mu i jeho bratr.

  • Prima Cool, 22:55 – thriller Zemětřesení – ve městě dojde k několika otřesům a mladý seismolog předpoví silné zemětřesení. Jeho nadřízený mu nevěří, ale nejen on se zakrátko přesvědčí, co dokáže pohroma udělat s domy a obří přehradou nad městem.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.