Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Síť, Colombiana nebo Přes palubu

6. 11. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Síť – Angela Bennettová je půvabná mladá žena. V Los Angeles, kde už pár let bydlí, ji však vůbec nikdo nezná. Její posedlostí je totiž počítač, před jehož obrazovkou tráví všechen svůj čas. Ale i špičkové počítačové odbornice si jednou za čas chtějí udělat prázdniny. Výlet do Mexika a vášnivá plážová romance se však rychle změní ve strašnou noční můru. (The Net, USA, 1995)

  • Prima Max, 20:00 – romantická komedie Přes palubu – Joanna Staytonová cestuje se svým manželem Grantem na luxusní jachtě. Ačkoli je bohatá, bez jakýchkoli zábran připraví mladého truhláře Deana o jeho zaslouženou odměnu za odvedenou práci. Příležitost k pomstě se Deanovi naskytne velmi brzy. Joanna spadne v noci přes palubu luxusní jachty a ze šoku ztratí paměť. Její manžel ji opustí. Dean Joannu přesvědčí, že on je jejím manželem, a přivede ji do svého poněkud zchátralého domova… (Overboard, USA, 1987)

  • Jednotka, 20:30 – historický Rasputin – Když se mystik a „zázračný mnich“ Grigorij Rasputin objevil u carského dvora v Sankt Petersburgu, bylo to pro mnohé překvapení. Když však dokázal pomoci jedinému synovi cara trpícímu hemofilií, mnozí ho považovali za božího posla. Mnoho ale bylo i jeho nepřátel, kterým překážel jeho vliv u dvora. (Francie, Rusko, 2011)

MKT nástroje 2 tip

  • ČT 2, 22:05 – thriller Colombiana – Mladá dívka, která byla jako dítě svědkem vraždy svých rodičů, vyroste v chladnokrevného zabijáka. Ve dne pracuje pro svého strýce jako nájemný vrah a zbytek volného času věnuje pátrání po gangsterovi zodpovědném za smrt svých rodičů. (Smrtící orchidej, Francie, 2011)

  • Nova Cinema, 22:30 – western Tombstone – Každé město má svou historii, ale Tombstone se stalo legendou. Do arizonského města, útočiště těch největších desperátů Divokého západu, přichází soudce Wyatt Earp, aby zde spolu se svými dvěma bratry a jejich rodinami začal nový život. Earp nechce zasahovat do záležitostí města, ale vlivem okolností je vtažen do krvavé přestřelky se zločinci. (Tombstone, USA, 1993)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.