Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Slavnosti sněženek, 100 000 dolarů na slunci a Bílá masajka

28. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – krimikomedie Švindlíři - Roy a Frank jsou společníci a zlodějíčci, kteří svedou drobné podvody všeho druhu. Nicolas však trpí několika fóbiemi a bez léků není schopen dělat vůbec nic. Jednoho dne se však nečekaně objevuje jeho dospívající dcera, která obrátí jeho život vzhůru nohama. A aby toho nebylo málo, chce se naučit rodinné řemeslo. Americká krimikomedie (2003)

  • Jednotka (RTVS), 20:20 -romantické drama Bílá masajka – Švýcarská dívka Carola (Nina Hossová) je na dovolené v Keni, kde se na závěr dovolené zamiluje do mladého muže – masajského bojovníka z kmene Samburu Lemaliana (Jacky Ido). Ve svém oděvu a tradiční zbraní v ruce na ni zapůsobí přímo strhujícím způsobem. Carola opustí svého přítele, aby zůstala se svým milencem. Musí se však přizpůsobit stylu života Masajů, kteří žijí ve stepi ve velmi jednoduchých podmínkách. Německé romantické drama (2005)

  • ČT 1, 21:25 – komedie Slavnosti sněženek - Nezapomenutelný spor dvou mysliveckých spolků nad zastřeleným kancem v československé komedii podle povídek Bohumila Hrabala. (1983)

BRAND23 Workshop

  • ČT art, 23:05 – psychologické drama Vynes na horu svoj hrob - Kdo chce zdolat nejvyšší horu, musí být připraven, že ona zdolá jeho. Film na motivy skutečných událostí. Československé psychologické drama (1979)

  • ČT 2, 23:30 – akční dobrodružný film 100 000 dolarů na slunci - Žhnoucí Sahara, ukradený kamion a velké pokušení, kterému neodolá. Francouzsko-italský akční dobrodružný film (1964)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).