Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Sluha, Mezi řádky a Krutá noc

19. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:45 – Lotyšsko – Bělorusko – Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v hokeji 2014 v Bělorusku

  • Nova Cinema, 20:00 – drama Mezi řádky – Začínající učitelka má třídu plnou studentů s rozdílnou barvou pleti, kde každý z nich patří do některého z pouličních gangů. Její snaha, aby ji respektovali, je dlouho marná. Když je ale černošský chlapec falešně obviněn z vraždy, ukáže pedagožka studentům, že můžou věci změnit, pokud budou chtít. Americké drama (2007)

  • ČT 2, 22:00 – drama Sluha – Kdo vyjde vítězně ze střetnutí dvou osobností? Britské drama (1963)

BRAND

  • Prima Cool, 22:45 – western Krutá noc – Malému městu vládne neúprosnou rukou padouch Flood. Případné námitky spoluobčanů řeší po svém. To však ještě netuší, kdo se mu postaví do cesty. Americký western (1967)

  • Prima, 23:25 – komedie Velcí bratři - Aby se dva kamarádi vyhnuli vězení, nastupují v rámci veřejně prospěšných prací do programu, kde se mají věnovat problémovým dětem. Oba jejich svěřenci jsou však dost svérázní a nebude snadné přijít na to, jak s nimi nalézt společnou řeč. Americká komedie (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).