Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Spartakus, Luck, King Kong a Paříži, miluji tě

6. 2. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
6. 2. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, Nova HD, 20:00 – seriál Kriminálka Anděl III (1) – Střelba na záchodcích lepšího podniku skončila mrtvým synem podnikatele, který ovládá pražskou taxislužbu. Šlo o pomstu jeho konkurenta, nebo je síť kšeftů, služeb a protislužeb, odplat a nenávistí mnohem komplikovanější? V pátrání nastane nečekaný zvrat, počet obětí konfliktu narůstá. Premiérový díl třetí řady původního seriálu TV Nova (2010).
  • HBO, HBO HD, 20:00 (+ HBO 2, 23:50) – seriál Luck (1) – Tento dramatický seriál nás zavede do světa dostihů a sázek. Setkáme se s majiteli koní, hazardními hráči, žokeji a dalšími zajímavými postavami, které se točí kolem závodiště. V hlavních rolích hrají Dustin Hoffman, Nick Nolte a Dennis Farina.
  • TV Barrandov, 20:05 – film King Kong – Obrovitý opičák z pralesa se zmocnil krásné dívky a zahořel k ní láskou. Když byl chycen, putoval v kleci do Ameriky. Podařilo se mu však uprchnout a zmocnit se své milované. Americký dobrodružný film (1976).
  • Prima Cool, 22:15 – seriál Spartakus: Krev a písek (1) – Nejslavnějšího rebela starověku Spartaka odtrhli od jeho země a milované ženy a vrhli do světa gladiátorské arény, kde krev a smrt jsou tou nejžádanější zábavou. Ne všechny bitvy se však vedou na písku. Odvahu a sílu musí Spartakus prokázat i tváří v tvář zradě, korupci a pokušení. Americký historický seriál (2010).
  • ČT 2, 22:40 – film Paříži, miluji tě – Ve francouzském koprodukčním filmu Paříži, miluji Tě, se sešli světoznámí režiséři, mezi něž patří bratři Coenovi, Gus Van Sant, Gurinder Chadhaová, Wes Craven, Walter Salles, Alexander Payne a Olivier Assayas a další, aby společně ukázali Paříž způsobem, jaký tu ještě nebyl. Francouzský koprodukční film (2006).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.