Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Štír, Nebezpečná síť nebo Ben Hur

29. 1. 2018
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Barrandov Plus, 20:20 – historický Ben Hur – obyvatelé malé vesnice se rozhodli postavit nadvládě Římanů. Bývalý otrok a gladiátor Ben Hur pomáhá vycvičit vesničany v boji, aby se mohli postavit nejen římským vojákům, ale i bývalým gladiátorům, které si na ně legát najal…

  • ČT2, 21:50 – thriller Štír - špionážní film s titulem Štír (1972) a dvojicí hvězdných protagonistů Burtem Lancasterem a Alainem Delonem v úlohách starého agenta Crosse, který by rád se svým řemeslem skončil, a jeho mladého kolegy Lauriera, který mu v tom má zabránit. Většina vážně míněných špionážních snímků té doby zdůrazňuje cynismus světa agentů, dvojitých agentů i jejich nadřízených a Štír není žádnou výjimkou.

  • Prima Max, 22:25 – thriller Nebezpečná síť – firemnímu nováčkovi se v jedné významné korporaci povede nabourat do databáze bedlivě střeženého podnikového superpočítače. Při tom náhodně objeví výborně promyšlenou machinaci, která může vést až k vážnému ohrožení životního prostředí. FBI je mu v patách, ale jeho hlavním nepřítelem je duševně nemocný programátor.

  • Nova Cinema, 23:25 – horror Kazatel – v postapokalyptickém světě již dlouhá staletí zuří krutá válka mezi lidmi a upíry. Kazatel-bojovník dostává zprávu o dalším z útoků, který se ho tentokrát osobně dotýká. Skupina krvežíznivých upírů unesla jeho neteř, musí proto porušit svou posvátnou přísahu míru a zastavit upíří řádění dřív, než bude pozdě…

  • Prima, 23:45 – romantický Podzim v New Yorku -Will Keane je majitelem luxusní restaurace. Je mu téměř padesát let, vypadá výborně, má charisma a je velký sukničkář. Nemá problém seznámit se s jakoukoli ženou napříč generacemi, ovšem velmi záhy se s nimi bez varování rozchází. Jednoho dne oslavuje v jeho restauraci 22. narozeniny Charlotte Fieldingová. Je velmi roztomilá a shodou okolností je to vnučka jeho známé. S Charlottinou matkou Katjou se kdysi přátelil, ale když mu Katja řekla o svých citech, dle svého zvyku ji nechal.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).