Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Tam, kde jsem nikdy nebyl, Taxi do Tobruku a Puškvorec

1. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Kino Barrandov, 20:15 – mysteriózní drama Tam, kde jsem nikdy nebyl – Kvůli pátrání po tajemstvích knihy, kterou napsal jeho otec, se renomovaný psychiatr vzdává své akademické kariéry. Nechá se zaměstnat v ústavu, kde otec pracoval a kde zřejmě čerpal námět pro sepsání této slavné dětské knihy. Doufá, že tam odhalí všechna její tajemství a i roli, kterou v ní představuje on sám. Americko-kanadské mysteriózní drama (2005)

  • ČT 2, 21:45 – válečné drama Taxi do Tobruku – Theo a Samuel ztraceni v poušti uprostřed bojů. Francouzské koprodukční válečné drama (1961)

  • Dvojka (RTVS), 22:00 – drama Puškvorec – Marta, osamělá manželka maloměstského lékaře, se v poválečném období vyrovnává se ztrátou obou synů a postupně se sbližuje s prostým mladíkem Bogušem. Mladý muž, který je ve věku jejích synů, ji přitahuje a díky němu i ona opět cítí záblesky ztraceného mládí. Jejich setkání u řeky však skončí tragicky. Polské drama (2009)

ICTZ23

  • Prima, 22:40 – romantická komedie Proč kočka není pes? – Dr. Barnesová radí zoufalým posluchačům, co si počít s domácími mazlíčky. Když se jednoho dne do jejího hlasu zamiluje Ben a zeptá se, jak vlastně vypadá, popíše se jako vysoká, štíhlá a překrásná blondýnka. Skutečnost je však úplně jiná. Americká romantická komedie (1996)

  • ČT art, 23:00 – drama Klaun – Kterou ze dvou špatných možností si vybrat? Slovenské drama (1980)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.