Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Taxi do Tobruku, Byl jednou jeden král a Francouzská spojka

9. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 21:55 – válečné Taxi do Tobruku – Lino Ventura a Charles Aznavour v hlavní roli francouzského válečného dramatu z roku 1961.

  • Nova, 20:20 – pohádka – Byl jednou jeden král - Jan Werich a Vlasta Burian v adaptaci klasického pohádkového syžetu o soli nad zlato.

  • Prima Cool, 22:55 – krimi Francouzská spojka – Gene Hackman stíhá drobné narkomany a zločince, až jednoho dne narazí na síť překupníků drog. Instinktivně vytuší, že se chystá velký obchod s narkotiky, a rozjíždí akci na jeho zmaření.

BRAND

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Kouzelníci – Když malý Burt dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět.

  • Kino Barrandov, 18:25 – akční Tři muži na zabití – Alain Delon bojuje proti nepříteli, jehož tvář dlouho ani nezná…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).