Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: V srdci tornáda, Absolvent a Sbal prachy a vypadni

5. 8. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:30 – fotbalový přenos SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc – Přímý přenos utkání Gambrinus ligy, nejvyšší domácí fotbalové soutěže
  • Prima Zoom, 21:05 – dokument V srdci tornáda - Nadšenců, kteří chtějí být nablízku tornádu, je mnoho a Sean C. Casey je jedním z nich. Sestavil si vlastní speciální vůz, s nímž chce vjet do nitra tornáda a zmapovat ho zevnitř. Americký dokument (2005).
  • STV 2, 21:20 – drama Můj učitel Ibrahim – Momo je třináctiletý fešák, který žije s otcem na periferii Paříže. Doma to nemá lehké, matka odešla s jiným mužem, otci se v práci příliš nedaří a stále žije v napětí, kdy ho z ní vyhodí. A tak se Momo radši toulá po okolí, užívá si život a stává se miláčkem místních prostitutek, které mu brzy pomůžou stát se mužem. Ve škole života mu však nejvíc pomáhá Ibrahim – majitel obchodu, kam chodí často nakupovat. Když Momo zůstane po otcově odchodu úplně sám, vytvoří se mezi nimi blízký vztah. Vydají se spolu na cestu do Ibrahimovy rodné obce, která navždy změní jejich život. Francouzské drama (2003).
  • ČT 2, 21:45 – film Absolvent - Benjamin Braddock (Dustin Hoffman) se vrací domů z vysokoškolských studií a rodiče uspořádají na jeho počest slavnostní párty. Jak se zdá, čeká na něj jasně nalinkovaná kariéra a skvělá budoucnost, o nichž všichni kolem stále mluví. Benjamin nemá žádnou chuť ani důvod o těchto věcech přemýšlet, podobné plány jej nudí a jediné, po čem touží, je klid a trochu soukromí. Přesto nedává nic najevo. Poněkud nesmělého mladíka ale potkává osud v podobě atraktivní paní Robinsonové a její dcery… Americký film (1967).
  • Prima, 23:25 – krimikomedie Sbal prachy a vypadni - Eddy je brilantní karbaník. Sto tisíc liber, které dal společně s kamarády dohromady, by mohl během jediného večera několikanásobně rozmnožit. Risk je zisk, ale ne vždycky. Eddy narazil na profesionály a za několik hodin prohrál 600 000 liber. Počty profesionálních hráčů jsou jednoduché. Eddy a jeho kámoši Tom, Bacon a Soap musejí do týdne sehnat půl milionu, jinak začnou pomalu přicházet o prstíčky. Britská krimikomedie (1998).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).