Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Wimbledon, 100 dní v Palermu a Kůže, kterou nosím

24. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 14:00 – tenisový turnaj Wimbledon 2013 – Přímý přenos zápasů 1. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje
  • ČT 2, 21:45 – krimifilm 100 dní v Palermu – Novým prefektem Palerma se v květnu roku 1982 stal čestný a neúplatný generál Carlo Alberto Dalla Chiesa. Jeho úkolem je bojovat proti mafii a jejím mocenským ambicím, které vedou až k vnitřnímu rozbití Italského státu. Generál začne nejdříve s pořádkem v řadách policie. Když však odhalí nitky ke spojení mezi mafií, státní mocí a bankovními institucemi, které perou mafiánské peníze, je dopředu odsouzený k smrti. A tak se i stane přesně 100 dní po svém jmenování se Dalla Chiesa spolu s manželkou a pobočníkem stanou obětí bombového útoku. Italský krimifilm (1984).
  • ČT Sport, 21:40 – dokument 100 let Tour de France – Pohled do historie jednoho z nejslavnějších cyklistických etapových závodů
  • TV Barrandov, 22:00 – seriál Okres na severu (1/13) – Každý den je plný událostí, které musí řešit tajemník okresu Josef Pláteník. Jeden z nejhorších seriálů komunistické Československé televize nasazuje TV Barrandov hned po další komunistické agitce Třicet případů majora Zemana.
  • STV 2, 22:05 – drama Kůže, kterou nosím - Dvanáct let po smrti manželky, jež zahynula v explodujícím autě, se renomovanému plastickému chirurgovi Robertu Ledgardovi (Antonio Banderas) podařilo vyvinout odolný typ kůže, který by byl býval jeho milovanou zachránil. Šarmantní muž posedlý ideou, jež sahá za hranice bioetiky, se nenechá spoutat skrupulemi ani v okamžiku, kdy se rozhodne svůj vynález testovat. Španělské drama režiséra Pedra Almodóvara (2011).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).