Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: Wimbledon, Big Lebowski a Faunův labyrint

25. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Sport, 19:15 – tenisový přenos z Wimbledonu – Přímý přenos zápasů 1. hracího dne nejslavnějšího tenisového turnaje světa.
  • HBO, 20:00 – komedie Láska a jiné závislosti – Zástupce farmaceutické firmy, Jamie, se nečekaně zamiluje do volnomyšlenkářské Maggie. Tihle dva si nikdy nemysleli, že by je něco takového mohlo potkat, nakonec však zjistí, že chemie, která je mezi nimi, je silnější, než kterákoli droga. Americký film (2010).
  • Nova Cinema, 20:00 – česká komedie Za trnkovým keřem – Malý Vašek Straka i tentokrát přijíždí k dědovi do krásných šumavských vrchů, aby tu prožil další nezapomenutelné prázdniny a řadu dobrodružství… Český film (1980).
  • ČT 2, 22:00 – film Big Lebowski – Nezaměstnaný povaleč a ochlasta Jeff Lebowski, který si říká Dude (v překladu Švihák), tráví veškerý čas při bowlingu. Ke svému překvapení je jednou napaden dvojicí gangsterů a zjišťuje, že do problémů ho dostal jeho multimilionářský jmenovec, který dluží spoustu peněz jistému pornoproducentovi. Americká krimikomedie od bratří Coenů (1998).
  • TV Barrandov, 22:25 – fantasy film Faunův labyrint – Píše se rok 1944 a dvanáctiletá Ofélie jede se svou těhotnou matkou za otčímem, frankistickým důstojníkem, který kdesi v horách na severu Španělska potlačuje zbytky republikánského povstání. Život ve vojenské posádce ale nenabízí Ofélii pouze realitu poznamenanou boji s povstalci, všeobecným nedostatkem jídla a velmi chladným vztahem s otčímem – v nedalekém starodávném labyrintu potká dívka jednou v noci starého fauna, který ji prozradí, že je ztracenou princeznou kdysi mocné pohádkové říše a současně poslední nadějí na její záchranu. Španělsko-mexicko-americké fantasy drama (2006).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).