Hlavní navigace

Televizní tipy na pondělí: První rána, Zodiac a Co kdybychom žili společně?

4. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 18:55 – dokument Neobyčejné ženy: paní Čankajšková - bohatá a cílevědomá první dáma Číny v období mezi zánikem císařství a nástupem maoistických komunistů. Portrét z třináctidílného cyklu BBC.

  • Nova Cinema, 21:40 – akční První rána – nezničitelný Jackie Chan jako hongkongský polda, jehož nenáročný úkol se mění ve zběsilou honičku přes půl světa. Hongkongský policista Jackie přijme úkol sledovat podezřelou ruskou krásku Natašu na cestě do Ruska. Zpočátku to vypadá jako jednoduchý, dokonce příjemný úkol.

  • ČT 2, 22:10 – komedie Co kdybychom žili společně? – hvězdně obsazený snímek, ve kterém hraje 78letý Pierre Richard, 74letá Jane Fondová či 82letý Claude Riche, je hořkou komedií, která nás všechny jednou čeká – stáří. Nic převratného se tam neděje, a přece jde o to nejdůležitější: svobodu a důstojnost ve stáří.

Mobile Internet Forum 2022

  • Nova, 22:45 – thriller Zodiac – novinář Robert Graysmith se dostane k případu záhadného masového vraha, který zabíjí náhodně vybrané oběti. Zločinec, přezdívaný Zodiac, rozeslal do novin dopisy a šifrované zprávy o svých budoucích i minulých vraždách a touha po jeho odhalení se pro žurnalistu stává posedlostí…

  • Prima Cool, 22:55 – akční Beowulf a Grendel – neohrožený bojovník Beowulf je odhodlán za každou cenu pomoci králi Hrothgarovi a zbavit jej krvelačné stvůry zvané Grendel.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.