Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Babel, Sissi nebo Hunger Games

13. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 21:00 – první díl trilogie Sissi – píše se rok 1853 a bezstarostná a rozverná šestnáctiletá dívka, bavorská princezna Alžběta zvaná Sissi, si užívá dospívání na rodinném sídle, kde je coby oblíbená dcera bavorského krále Maxmiliána I. Josefa vychovávána ke svobodomyslnosti a lásce k přírodě i umění.

  • Prima, 20:15 – komedie Slunce, seno a pár facek – i v idylických jihočeských Hošticích může kvůli chystané svatbě dojít k ruční výměně názorů.

  • Nova, 20:20 – Hunger Games: Síla vzdoru - proti všem očekáváním přežila Katniss hladové hry dvakrát, ale ani poté nemá klid. V zemi Panem propuklo povstání. Kapitol je naštvaný a navíc prezident dal najevo, že v bezpečí není vůbec nikdo. Kvůli strachu o své nejbližší musí vůdkyně rebelie pomoci Třináctému obvodu povstat z temnoty…

KL22 hlasovani

  • Nova, 21:50 – drama WikiLeaks - film zprostředkovává pohled na vztah zakladatele webu WikiLeaks Juliana Assangeho a jeho spolužáka z univerzity a zároveň raného stoupence Daniela Domscheit-Berga.

  • ČT art, 22:00 – drama Babel – čtyři příběhy, tři země a jedno poslání. Hrají mimo jiné Brad Pitt a Cate Blanchettová.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.