Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Bezva finta, Jackie Brownová nebo Hodinový manžel

15. 10. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.
  • ČT 1, 22:00 – komedie Bezva finta – červený nos, kostým klauna a hlava plná překvapivých nápadů a gagů. Jediný, kdo se nesměje, jsou policisté. Jean-Paul Belmondo totiž geniálním způsobem vykrádá jednu z největších montrealských bank. Jako klaun se v doprovodu dětí dostane dovnitř, ale sotva je pošle pryč, vytáhne na překvapeného strážného zbraň. Nechá zavřít jediný východ a spustí poplašné zařízení. Drží v šachu strážného, zaměstnance i zákazníky.

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Slečna drsňák – agentku FBI Gracii Hartovou přesvědčil kolega Eric Matthews, aby se pokusila odhalit pachatele, který vyhrožuje bombou při soutěži Miss USA. Musí vypadat jako kráska, která touží po titulu, a hlavně nesmí mít nikdo sebemenší podezření…

  • Prima, 20:15 – komedie Hodinový manžel – čtyři kamarádi provozují plavecký bazén, který jim zavře hygienička. Zůstávají jim dluhy, a tak založí firmu na drobné domácí opravy s názvem Hodinový manžel. Firma se rychle rozjede, ale zákaznice začnou brzy chtít víc než jen řemeslné práce.

ICTZ23

  • Nova, 20:20 – fantasy Harry Potter a kámen mudrců – Harry nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a čeká ho dobrodružství, které si nedokázal představit ani ve svých nejsmělejších snech. Musí se utkat se zlým čarodějem Voldemortem!

  • ČT 2,  22:05 – krimi Jackie Brownová – po mimořádném úspěchu snímku Pulp Fiction – historky z podsvětí (1994; mj. Zlatá palma na MFF v Cannes a Oscar za scénář) bylo další dílo amerického režiséra Quentina Tarantina očekáváno s nevšedním zájmem. Po tříleté odmlce natočil kultovní tvůrce další kriminální příběh Jackie Brownová, vycházející z románu Rumový punč plodného amerického romanopisce Elmora Leonarda, jehož knihy jsou častým námětem filmařů – u nás známe např. westerny Hombre (1966), Valdez se vrací (1971) či kriminální snímky Chyťte ho! (1995) a Zakázané ovoce (1998).

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.