Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: biatlon, 24. Český lev nebo Goldfinger

4. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 10:35 – biatlon: SP 2016/17 Jižní Korea – Přímý přenos stíhacího závodu žen na 10 km z jihokorejského Pchjongčchangu. (Video: sprint žen na 7,5 km)

  • Regionalnitelevize.cz, 19:20 – premiéra pořadu Čas na ryby – První díl nového snímku si bere na mušku zimní rybaření, lov na dírkách a největší rybářský veletrh v České republice For Fishing 2017. Pořadem provází Ladislav Ondřej. 

  • ČT1, 20:00 – 24. Český lev – Adela Banášová uvádí přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen z pražského Rudolfina.

  • ČT2, 20:00 – bondovka Goldfinger – Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to, čeho je schopen Auric Goldfinger. Zároveň nesnese, aby mu kdokoliv stál v cestě. James Bond mu sice překazí partičku karet, ale žena, kterou donutil, aby mu pomohla, zemře a i on sám se dostane do rukou tohoto muže, připravujícího útok na Fort Knox. (Velká Británie, 1964)

KL22 hlasovani

  • Prima Cool, 20:00 – sci-fi Pátý element – New York, dvacáté třetí století. Země má být co nevidět zničena obří ohnivou koulí, která se na ni řítí. Cornelius (Ian Holm), starý mnich, však ví, čím tento hořící kolos zastavit: Pátým elementem. Je to Nejvyšší existence, propojující čtyři základní Elementy – vzduch, vodu, oheň a Zemi, které pouze společně, jako jediná Moc, mohou zastavit blížící se Zlo. (Le Cinquième élément, Francie, 1997)

  • Nova, 22:15 – akční Pád Londýna – Na pohřeb britského premiéra se sjedou šéfové celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. (London Has Fallen, USA, 2016)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.