Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: biatlon, Válečník a X-Men

13. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 10:55 – Světový pohár 2014/2015 Rakousko – Přímý přenos štafety žen na 4×6 km z rakouského Hochfilzenu

  • Prima Cool, 20:00 – akční scifi X-Men – Po planetě se rodí děti s X-faktorem v genech. Dává jim zvláštní sílu – například schopnost létat nebo ovládat počasí. Profesor Xavier učí mutanty výjimečné schopnosti ovládat, aby neděsili ostatní. Ale je tu také někdo, kdo usiluje o zneužití těchto vlastností. Americké akční scifi (2000)

  • Nova Cinema, 22:00 – drama Mezi řádky – Začínající učitelka má třídu plnou studentů s rozdílnou barvou pleti, kde každý z nich patří do některého z pouličních gangů. Její snaha, aby ji respektovali, je dlouho marná. Když je ale černošský chlapec falešně obviněn z vraždy, ukáže pedagožka studentům, že můžou věci změnit, pokud budou chtít. Americké drama (2007)

UXD

  • Nova, 22:25 – akční film xXx – Drsný chlapík a kaskadér Xander Cage je vyslán do Prahy jako zcela nový druh agenta americké tajné služby. Ruská mafie ho přesto odhalí a naplánuje jeho vraždu. Jenže netuší, že milenka jejich bose Jelena je rozhodnutá mu zachránit život. Americký akční film (2002)

  • ČT 1, 22:45 – drama Válečník – Život je boj. V ringu i mimo něj. Americké drama (2011)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.