Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Bitva v Ardenách, Kobry a užovky a Špion, který mě miloval

12. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit sobotu před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Fanda, 16:40 – válečná Bitva v Ardenách - Hitlerův poslední zoufalý plán, snažící se využít nepřipravenost spojenců a špatné počasí, které ukryje německé tanky před spojeneckým letectvem.


  • ČT 1, 20:00 – drama Kobry a užovky – příběh bratří Hádků, z nichž první je nevyzpytatelný feťák a druhý touží po klidnějším živobytí.

MM socky3

  • ČT 2, 20:00 – akční Špión, který mě miloval – třetí bondovka s Rogerem Moorem, tentokrát bude pátrat po britské a sovětské jaderné ponorce.

  • ČT 2, 22:05 – thriller Šakal – Carlos známý jako Šakal byl jednou z nejznámějších postav mezinárodního terorismu sedmdesátých a osmdesátých let podporovaného zeměmi východního bloku, mimo jiné i ČSSR.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.