Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Bohatý večer na volně dostupných kanálech

Sdílet

22. 10. 2011

UVNITŘ FOTO Pokud se chystáte strávit sobotní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Markíza, 20:00 – Star Trek - Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum – J. J. Abrams – přináší na stříbrné plátno zcela nové sci-fi dobrodružství. Star Trek, jak ho ještě neznáte. Příběh pojednává o první výpravě mladé posádky na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. Jejich cestu doprovází spousta akce, humoru a vesmírného nebezpečenství.
  • ČT 2, 20:55 – Hana Hegerová - Hana Hegerová je už téměř půlstoletí na scéně. V hudbě se nikdy nepodřizovala módním trendům a zůstávala věrná svému instinktu a vkusu. Po celou dobu o ni české, ale i zahraniční publikum neztratilo zájem. Nekorunovaná královna šansonu, úspěšná doma i v zahraničí, slavila 20. října významné životní jubileum.

Nekorunovaná královna českého šansonu Hana Hegerová. (Zdroj: Česká televize)

  • STV Dvojka, 21:50 – GEN.sk: Miroslav Žbirka - Miroslav „Meky“ Žbirka se narodil 21. října 1952 v Bratislavě. Je předním slovenským zpěvákem a skladatelem. V roce 1977 získal spolu s Jankom Lehotským a Marikou Gombitovou Zlatou Bratislavskou lyru za skladbu Úsmev. Byl spoluzakladatelem a členem skupiny Modus, v roce 1981 založil s Lacom Lučeničom skupinu Limit, se kterým se později vydal na sólovou dráhu. Jeho velkým vzorem je kapela Beatles.
  • JOJ, 22:30 – Záchranáři - Kevin Costner jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro mladé adepty. Vrhne se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby.
  • Nova Cinema, 22:40 – Noc patří nám - Drsný krimi thriller, který jde ve stopách oscarové Skryté identity. Policie v New Yorku čelí rostoucí vlně zločinu. Ruský gang má seznam policistů, které chce odstranit. Šéf nočního klubu (Joaquin Phoenix) má šanci zachránit svého bratra (Mark Wahlberg) a otce (Robert Duvall), kteří jsou další na řadě. Hvězdné obsazení doplňuje Eva Mendes.