Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Bohatý večer na volně dostupných kanálech

22. 10. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
22. 10. 2011

UVNITŘ FOTO Pokud se chystáte strávit sobotní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den odpoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Markíza, 20:00 – Star Trek - Tvůrce seriálů Ztraceni, Fringe, Alias a filmů Mission: Impossible III nebo Monstrum – J. J. Abrams – přináší na stříbrné plátno zcela nové sci-fi dobrodružství. Star Trek, jak ho ještě neznáte. Příběh pojednává o první výpravě mladé posádky na palubě hvězdné lodi U.S.S. Enterprise. Jejich cestu doprovází spousta akce, humoru a vesmírného nebezpečenství.
  • ČT 2, 20:55 – Hana Hegerová - Hana Hegerová je už téměř půlstoletí na scéně. V hudbě se nikdy nepodřizovala módním trendům a zůstávala věrná svému instinktu a vkusu. Po celou dobu o ni české, ale i zahraniční publikum neztratilo zájem. Nekorunovaná královna šansonu, úspěšná doma i v zahraničí, slavila 20. října významné životní jubileum.

Nekorunovaná královna českého šansonu Hana Hegerová. (Zdroj: Česká televize)

  • STV Dvojka, 21:50 – GEN.sk: Miroslav Žbirka - Miroslav „Meky“ Žbirka se narodil 21. října 1952 v Bratislavě. Je předním slovenským zpěvákem a skladatelem. V roce 1977 získal spolu s Jankom Lehotským a Marikou Gombitovou Zlatou Bratislavskou lyru za skladbu Úsmev. Byl spoluzakladatelem a členem skupiny Modus, v roce 1981 založil s Lacom Lučeničom skupinu Limit, se kterým se později vydal na sólovou dráhu. Jeho velkým vzorem je kapela Beatles.
  • JOJ, 22:30 – Záchranáři - Kevin Costner jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro mladé adepty. Vrhne se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby.
  • Nova Cinema, 22:40 – Noc patří nám - Drsný krimi thriller, který jde ve stopách oscarové Skryté identity. Policie v New Yorku čelí rostoucí vlně zločinu. Ruský gang má seznam policistů, které chce odstranit. Šéf nočního klubu (Joaquin Phoenix) má šanci zachránit svého bratra (Mark Wahlberg) a otce (Robert Duvall), kteří jsou další na řadě. Hvězdné obsazení doplňuje Eva Mendes.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).