Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Ceny Thálie 2012, Česká Miss 2013, 96 hodin a Proč?

23. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:35 – přímý přenos MS v rychlobruslení 2013 Rusko – Závod žen na 5 000 metrů, největší favoritkou je česká reprezentantka Martina Sáblíková
  • ČT 1, 20:00 – přímý přenos Cen Thálie 2012 – Jubilejní 20. udílení cen Herecké asociace za mimořádné jevištní výkony uplynulého roku z Národního divadla. Večerem provází Antonín Procházka.
  • Prima family, 20:15 – přímý přenos Česká Miss 2013 – Tentokrát bylo vybráno 10 finalistek, které se utkají v boji o korunku královny krásy, hodnotné ceny a mj. i o účast ve světových soutěžích. Finalistky prošly důkladnou přípravou na exotických Filipínách – uvidíme tedy, která z nich dokáže tuto zkušenost nejlépe zúročit.
  • ČT 2, 21:40 – akční thriller 96 hodin – Bryan (Liam Neeson) nepatří k tatínkům, kteří by byli přísní, ale rozhodně patří k zastáncům hesla, že opatrnosti není nikdy nazbyt. Proto taky není moc nadšený z toho, že má jeho dcera Kim (Maggie Grace) jet s kamarádkou na pár týdnů do Paříže. Při jednom rutinním hlášení Kim vidí jak její kamarádku unáší banda obchodníků s bílým masem a těsně před tím než vezmou i ji celou situaci vylíčí tatínkovi, kterého má právě na telefonu. Což je dobře, protože Bryan není jen tak obyčejný tatínek, je to bývalý špion, který je zvyklý jít si za svým a dostat to co chce. Francouzsko-americko-britský thriller (2008).
  • CS Film, 22:00 – film Proč? – Film sugestivně ukazuje, jak lidé spojení primitivním sportovním fanděním snadno podléhají agresivním choutkám, jak vzájemné hecování vede k tragickým činům, jichž by se jedinec sám o sobě nedopustil. Český film režiséra Karla Smyczka (1987).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.