Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Český lev 2011, seriál Borgia, Hellboy 2 a finále ATP500

3. 3. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
3. 3. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte strávit sobotní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Sport 1, 16:00 – tenisový přenos finále ATP500 Andy Murray – Roger Federer - Dubajský turnaj série ATP500 dospěl k rozhodujícímu zápasu. Sledujte naživo tvrdý duel dvou nejlepších tenistů přímo z metropole Spojených arabských emirátů. Tenis (Spojené arabské emiráty, 2012)
  • ČT 1, 20:00 – prestižní filmová anketa Český lev 2011 - Největší hvězdy českého filmu se v přímém přenosu z Velkého sálu pražské Lucerny utkají o prestižní ceny. Letošní ročník je poctou filmové hudbě a není tedy náhodou, že nás galavečerem provede Lucie Bílá. Ceremoniál (Česká republika, 2012)
  • TV Barrandov, 20:05 – seriál Borgia - Rodrigo Borgia – jeden z nejbohatších mužů usedl na papežský trůn. Nemělo to vliv jak na jeho uvolněný způsob života, tak na síť intrik a vražedných úkladů. Bylo to v období Da Vinciho a Michelangela, osvícených tvořivostí s jedinečným intelektuálním úspěchem. Ale byl to také věk Machiavelliho, nekontrolovatelného bezpráví, nepřetržité války a nevyslovitelné zkaženosti. V srdci světa byl Vatikán, který rozhodoval o konfliktech mezi královstvím a říší. Historické drama (Francie, Německo, Česká republika; 2011)
  • Prima family, 21:10 – film Hellboy 2: Zlatá armáda - Nejproblematič­tějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol. Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž porušil křehké příměří, které panovalo mezi lidmi a jeho říší, čímž nastartoval příslovečné peklo na Zemi. A má být ještě hůř – Nuada se snaží zkompletovat sbírku artefaktů, jež mu mají pomoci oživit Zlatou armádu, nezničitelná mostra, která za pár minut udělají z lidstva ohrožený druh. Akční fantasy (USA, 2008)
  • Nova, 22:05 – film Zítřek nikdy neumírá - Když se bezohledný mediální magnát (Jonathan Pryce) pokouší destabilizovat světovou ekonomiku přípravou střetu dvou velmocí, jen aby zvýšil zisk svého podniku, musí zasáhnout Bond a zabránit rozpoutání 3. světové války. I díky úchvatné Teri Hatcher a Michelle Yeoh potěší toto akční dobrodružství bondovské fanoušky všech generací. Akční film (USA, Velká Británie; 1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).