Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Con Air, Ledová archa a biatlon

12. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 11:25 – Biatlon: SP 2015/16 Rakousko – Přímý přenos stíhacího závodu žen na 10 km z rakouského Hochfilzenu.

  • Nova Cinema, 20:00 – dobrodružný film Harry Potter a Fénixův řád - Pán Zla nemíní tentokrát nic ponechat náhodě a před přípravou spletitého plánu na ovládnutí světa musí získat jeden artefakt, který mu mnohé osvětlí. Jenže v jeho cestě k definitivní moci stojí mnoho překážek. Jednou z nich je právě Harry – chlapec, který ho již jednou porazil a ze souboje si odnesl jen jizvu ve tvaru blesku. Americko-britské dobrodružné drama (2007)

  • Kino Barrandov, 20:15 – akční sci-fi Ledová archa - Zemí, kterou zachvátila druhá doba ledová, projíždí sedmnáct let vlak. Tajemný stvořitel expresu a jeho malá armáda brání několika tisícům lidí tento vlak opustit. Americko-jihokorejské akční sci-fi (2013)

MM socky3

  • Nova, 20:20 – komedie Na samotě u lesa - Městská rodina Lavičkových se pokouší za výhodných podmínek získat domek, jehož majitelem je vesnický samorost děda Komárek. V malebné chaloupce se rozhodnou strávit dovolenou a zatímco otec považuje pobyt na venkově za nejen zdraví prospěšný a děti jsou nadšené, matka je z čilého dědy stále rozčilenější. Československá komedie (1976)

  • ČT 2, 21:40 – akční film Con Air – Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla. Americký akční film (1997)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.