Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Diamantová liga, Piráti z Karibiku a Poslední samuraj

13. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – akční film Poslední samuraj – Americký kapitán Nathan Algren byl najat Japonci, aby vycvičil císařskou armádu pro boj proti samurajům. Ale v první bitvě je jeho jednotka poražena a on upadá do zajetí. Tady ale zcela propadne obdivu ke způsobu života, tradicím a morálnímu kodexu svých věznitelů. Na kterou stranu se však přidá, až dojde ke skutečnému boji? Americko-japonský akční film (2003)

  • Prima, 20:15 – dobrodružné fantasy Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly – Jack Sparrow je sice všemi mastmi mazaný, ale přesto přijde o svou loď jménem Černá perla. Aby ji získal zpět, musí spojit síly s Willem Turnerem a zachránit guvernérovu krásnou dceru Elizabeth. Nikdo však netuší, že prokletý poklad změnil lstivého kapitána Barbossu a jeho posádku, jejich největší rivaly, v nesmrtelná stvoření. Americké dobrodružné fantasy (2003)

  • Fanda, 20:20 – akční dobrodružný film Hon na ponorku – Neviditelná a neslyšitelná ruská ponorka s atomovými raketami zmizela. Jaké jsou úmysly jejího kapitána Marka – chce zaútočit nebo emigrovat? Jack má jen několik hodin na to, aby dokázal rozluštit tuto hádanku. Americký akční dobrodružný film (1990)

UXD

  • ČT Sport, 22:00 – IAAF Diamond League 2015 New York – Přímý přenos sedmého závodu seriálu nejprestižnějších světových atletických mítinků

  • ČT 1, 22:20 – romantická komedie Vějíř lady Windermanové – Na anděly čeká zkáza, na hříšníky náprava. Sex, pokušení a peníze v romantické komedii podle Oscara Wilda. Americká romantická komedie (2004)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.