Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Flashdance, Vykoupení z věznice Shawshank nebo Jobs

2. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 9:10 – hudební drama Flashdance – Příběh nebojácné a půvabné dívky, která ve dne pracuje jako svářečka a v noci tančí v luxusním baru. Zápasí o svou nezávislost a lásku a touží po splnění velkého snu – dostat se na Pittsburghskou taneční konzervatoř. (USA, 1983)

  • ČT2, 14:30 – sci-fi komedie Číslo 5 žije – Na vojenském cvičení zasáhne nového válečného robota blesk, který způsobí zkrat a vzápětí se shodou okolností a náhod dostane ven z přísně střeženého objektu. Šéf bezpečnosti okamžitě zahájí pátrání, neboť robot číslo pět nereaguje na signály a chová se velmi podivně. (Short Circuit, USA, 1986)

  • ČT2, 20:00 – drama Vykoupení z věznice Shawshank – Mladý bankovní manažer je souzen za chladnokrevnou vraždu své ženy a jejího milence, profesionálního golfisty. Přestože tento čin popírá a důkazy předložené obžalobou nejsou příliš spolehlivé, čeká na něj dvojnásobný doživotní trest v obávané věznici Shawshank. (The Shawshank Redemption, USA, 1994)

ICTZ23

  • Nova Cinema, 20:00 – životopisné drama Jobs – Byl bezesporu jedním z největších vizionářů 20. století, technologickým géniem a mimořádně schopným obchodníkem. Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli pro to, jaký byl, ale milovali pro to, co tvořil. (USA, 2013)

  • Prima Max, 20:00 – akční King Kong – Skupina filmařů se vydává do Tichomoří hledat legendární Skull Island, na němž podle pověstí kdysi žilo gigantické monstrum jménem Kong. Výprava tajemný ostrov skutečně nalezne a přistane na něm. Bohužel monstrum, o němž chtěli natočit hraný dokument, stále žije společně s řadou dalších prehistorických živočichů, kteří je začnou vážně ohrožovat na životě… (Nový Zéland, USA, Německo, 2005)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.