Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: hokej Česko – Finsko, Con Air a Sherlock Holmes 2

24. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:45 – Česko – Finsko – Přímý přenos semifinálového utkání MS v hokeji 2014 v Bělorusku

  • Nova, 20:20 – akční krimidrama Sherlock Holmes: Hra stínů – Genialita Sherlocka Holmese se zdála být nepřekonatelná, dokud se neobjevil nebezpečný rival – profesor Moriarty. Když je nalezen mrtev korunní princ Rakouska, vypadá to, že spáchal sebevraždu. Sherlock ale pojme podezření, že se jednalo o vraždu spojenou s mnohem zlověstnější záhadou zkonstruovanou právě Moriartym. Americké akční krimidrama (2011)

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Až tak moc tě nežere – Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si představovali. Německo-americká romantická komedie (2009)

KL22_nominace

  • ČT 2, 21:35 – krimidrama Fargo – Svoji cestu za vysokým výkupným promění dvojice zabijáků v děsivou noční můru. Film oceněný dvěma Oscary. Americké krimidrama (1995)

  • ČT 1, 22:40 – akční film Con Air – Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla. Americký akční film (1997)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.