Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: hokej Česko – Finsko, Con Air a Sherlock Holmes 2

24. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:45 – Česko – Finsko – Přímý přenos semifinálového utkání MS v hokeji 2014 v Bělorusku

  • Nova, 20:20 – akční krimidrama Sherlock Holmes: Hra stínů – Genialita Sherlocka Holmese se zdála být nepřekonatelná, dokud se neobjevil nebezpečný rival – profesor Moriarty. Když je nalezen mrtev korunní princ Rakouska, vypadá to, že spáchal sebevraždu. Sherlock ale pojme podezření, že se jednalo o vraždu spojenou s mnohem zlověstnější záhadou zkonstruovanou právě Moriartym. Americké akční krimidrama (2011)

  • Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Až tak moc tě nežere – Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si představovali. Německo-americká romantická komedie (2009)

MMF24

  • ČT 2, 21:35 – krimidrama Fargo – Svoji cestu za vysokým výkupným promění dvojice zabijáků v děsivou noční můru. Film oceněný dvěma Oscary. Americké krimidrama (1995)

  • ČT 1, 22:40 – akční film Con Air – Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla. Americký akční film (1997)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).