Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: James Bond, John Carter a Tango s Cashem

27. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit sobotu před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT, 20:00 – akční Žít a nechat zemřít – první bondovka s Rogerem Moorem, který se tentokrát utká s harlemským drogovým králem a jeho armádou věrných, ovládaných pomocí voodoo magie.

  • Nova, 20:20 – fantasy John Carter: Mezi dvěma světy – americký spisovatel Edgar Rice Burroughs se neproslavil jen ságou o Tarzanovi, pánu opic, ale také o sérii románů o Johnu Carterovi, vládci Marsu, který ale jeho obyvatelé nazývají Barsoom. A zdaleka ne všichni Marťani jsou pozemskému válečníkovi naklonění…

  • ČT 1, 22:05 – komedie Smolař – V komedii Smolař se Louis de Funés sešel s komikem André Bourvilem. ČT přenasazuje původní české verze na remasterované materiály zahraničních filmů. U tohoto filmu chybí několik závěrečných dialogů, které budou dokončeny s českými podtitulky.

CIF 24 - tip - superearly cena

  • Prima Cool, 22:05 – akční Kontraband – Jean Claude van Damme se jako obchodník s padělanými džínami dostane na stopu ruským výrobcům miniaturních džín. Ano, psaní scénářů evidentně není žádná legrace…

  • Nova 22:25 – akční komedie Tango a Cash - Sylvester Stallone a Kurt Russel jako nejlepší protidrogoví policisté v Los Angeles. Místní mafiáni jim ale nemohou přijít na jméno…

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).