Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Je třeba zabít Sekala, Indiana Jones nebo Andělé a démoni

23. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 20:00 – drama Je třeba zabít Sekala - v létě roku 1943 do moravské vesnice uprostřed Hané jakoby válečné události ještě ani nedolehly. Dvanáct bohatých statkářů zde však žije ve strachu z nemanželského syna jednoho z nich. Film byl oceněný deseti Českými lvy.

  • Prima, 20:15 – dobrodružný Indiana Jones a Poslední křížová výprava – dobrodruh a archeolog Indiana Jones se musí utkat s nacisty, aby jim zabránil v nalezení svatého grálu, Kristovy číše, která má nadpřirozené schopnosti.

  • Nova, 20:20 – thriller Andělé a démoni – v dalším filmu na motivy knihy Dana Browna, autora Šifry mistra Leonarda, se na proslulého symbologa obrátí ředitel elitního švýcarského vědeckého ústavu s žádostí o pomoc při pátrání po vrazích jeho kolegy. Cejch, který má zohavená mrtvola vypálený na hrudi, ho přivádí na stopu dávného bratrstva iluminátů, kteří po desítkách let zdánlivé nečinnosti opět udeřili.

  • Prima Cool, 21:55 – akční Velké nesnáze v Malé Číně – řidič kamionu Jack se svým čínským přítelem Wangem mají plné ruce práce s černou magií, čínskými gangy a unesenými zelenookými kráskami.

  • Nova Cinema, 22:25 – komedie Diktátor – populární komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen opět udeřil. Po Boratovi a Brunovi se stává posledním světovým diktátorem Aladdinem, který vládne smyšlené severoafrické zemi Wadiya. Má obří plnovous a lidi popravuje podle toho, kdo se mu zrovna znelíbí. To ale neví, že jeho kat je ve skutečnosti členem hnutí odporu proti diktátorovi a všechny oběti posílá do USA.

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.