Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: JFK, Nádech a Tron: Legacy

21. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – thriller JFK - Příběh vyšetřovatele, který se pokouší objasnit atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho. Americký thriller (1991)

  • Nova Cinema, 20:00 – akční dobrodružný film Troja - Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achillem a bojovníci Troji vedení Hectorem. Americko-britský akční dobrodružný film (2004)

  • Kino Barrandov, 20:15 – thriller Nádech – Chloe je vážně nemocná, a pokud nedostane nové plíce, zemře. Rodiče jsou ochotni za každou cenu najít vhodného dárce a teď stojí před životním rozhodnutím. Americký thriller (2010)

MMF24

  • Prima Cool, 22:10 – sci-fi film Tron: Legacy - Po dvaceti letech nachází Sam zmizelého otce, geniálního programátora, ve virtuálním světě. Ale dostat se zpět do reality není tak jednoduché, jak si představoval. Čeká na něj rafinovaný a nemilosrdný protivník. Americký sci-fi film (2010)

  • Fanda, 22:10 – krimifilm Zelenáč – Policajtský veterán Nick Pulovski musí spolupracovat s nezkušeným začátečníkem Davidem Ackermanem a oběma to způsobuje jen problémy. Americký krimifilm (1990)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).