Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: JFK, Nádech a Tron: Legacy

21. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – thriller JFK - Příběh vyšetřovatele, který se pokouší objasnit atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho. Americký thriller (1991)

  • Nova Cinema, 20:00 – akční dobrodružný film Troja - Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achillem a bojovníci Troji vedení Hectorem. Americko-britský akční dobrodružný film (2004)

  • Kino Barrandov, 20:15 – thriller Nádech – Chloe je vážně nemocná, a pokud nedostane nové plíce, zemře. Rodiče jsou ochotni za každou cenu najít vhodného dárce a teď stojí před životním rozhodnutím. Americký thriller (2010)

  • Prima Cool, 22:10 – sci-fi film Tron: Legacy - Po dvaceti letech nachází Sam zmizelého otce, geniálního programátora, ve virtuálním světě. Ale dostat se zpět do reality není tak jednoduché, jak si představoval. Čeká na něj rafinovaný a nemilosrdný protivník. Americký sci-fi film (2010)

  • Fanda, 22:10 – krimifilm Zelenáč – Policajtský veterán Nick Pulovski musí spolupracovat s nezkušeným začátečníkem Davidem Ackermanem a oběma to způsobuje jen problémy. Americký krimifilm (1990)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.