Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Křidýlko nebo stehýnko? Harry Potter a Žena za výlohou

15. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 20:20 – dobrodružné fantasy Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 - Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Při pátrání po viteálech ale objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, je nebezpečí, že by mohl Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží. Americko-britské dobrodružné fantasy (2010)

  • ČT 2, 21:35 – akční fantasy Highlander – Jmenuje se Connor MacLeod a je nesmrtelný. Britské akční fantasy (1986)

  • Dvojka (RTVS), 21:35 – thriller Žena za výlohou – Ženatý profesor Richard Wanley si všimne ve výloze portrétu krásné ženy, který ho okamžitě zaujme. Když se mu podaří se s touto osudovou ženou seznámit, v jejím bytě ho překvapí její žárlivý milenec. Profesor ho v sebeobraně zabije a ve snaze zachránit si reputaci se začíná stále více zaplétat do pavučiny lží a vydírání. Americký thriller (1944)

KL22 hlasovani

  • ČT 1, 21:55 – komedie Křidýlko nebo stehýnko? – Dejte pozor – dnes ochutnává sám Charles Duchemin. Francouzská komedie (1976)

  • Fanda, 22:10 – akční film Nikdy to nevzdávej – Jake Tyler se právě přistěhoval do Orlanda, kde nastupuje do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout techniku bojového umění. Americký akční film (2008)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.