Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Křidýlko nebo stehýnko? Harry Potter a Žena za výlohou

15. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 20:20 – dobrodružné fantasy Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 - Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Při pátrání po viteálech ale objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, je nebezpečí, že by mohl Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží. Americko-britské dobrodružné fantasy (2010)

  • ČT 2, 21:35 – akční fantasy Highlander – Jmenuje se Connor MacLeod a je nesmrtelný. Britské akční fantasy (1986)

  • Dvojka (RTVS), 21:35 – thriller Žena za výlohou – Ženatý profesor Richard Wanley si všimne ve výloze portrétu krásné ženy, který ho okamžitě zaujme. Když se mu podaří se s touto osudovou ženou seznámit, v jejím bytě ho překvapí její žárlivý milenec. Profesor ho v sebeobraně zabije a ve snaze zachránit si reputaci se začíná stále více zaplétat do pavučiny lží a vydírání. Americký thriller (1944)

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

  • ČT 1, 21:55 – komedie Křidýlko nebo stehýnko? – Dejte pozor – dnes ochutnává sám Charles Duchemin. Francouzská komedie (1976)

  • Fanda, 22:10 – akční film Nikdy to nevzdávej – Jake Tyler se právě přistěhoval do Orlanda, kde nastupuje do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout techniku bojového umění. Americký akční film (2008)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).