Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Legenda o sovích strážcích, Cesta na Euro a Zítřek nikdy neumírá

21. 5. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT Sport, 11:20 – fotbal: Cesta na Euro 2016 – Představení účastníků šampionátu a další informace o přípravách na fotbalové Mistrovství Evropy 2016. 

  • Prima, 20:15 – romantická komedie Po čem ženy touží – Nick Marshall je chamtivý šovinistický hlupák, zaměstnaný ve velmi dobře prosperující reklamní agentuře. Je přesvědčen, že jedině on má nárok na uvolněné místo kreativního ředitele v agentuře, ale na „jeho“ místo přijde „pouhá“ žena. Pak ale jednou, zasažen elektrickým proudem, spadne do vany a ráno zjistí, že slyší, co si o něm ženy myslí… (What Women Want, USA, 2000; hrají: Mel Gibson, Helen Hunt)

  • ČT 2, 20:00 – bondovka Zítřek nikdy neumírá – Když se bezohledný mediální magnát pokouší destabilizovat světovou ekonomiku přípravou střetu dvou velmocí, jen aby zvýšil zisk svého podniku, musí James Bond zasáhnout a zabránit rozpoutání 3. světové války. (Tomorrow Never Dies, Velká Británie, USA, 1997; hraje: Pierce Brosnan)

MMF24

  • Nova Cinema, 20:00 – animovaný film Legenda o sovích strážcích – Hlavní postavou je mladý soví kluk Soren, který je okouzlen historkami svého otce o strážcích Ga’Hoolu – mýtické skupině okřídlených bojovníků. Zatímco Soren sní o tom, že jednoho dne se přidá ke svým hrdinům, jeho starší bratr Kludd se té představě jen vysmívá a touží jen po lovu, létání a být otcovým oblíbencem místo Sorena. Kluddova žárlivost má ale následky – oba sourozenci vypadnou z hnízda na vrcholu stromu… (Legend of the Guardians: The Owls of Ga’Hoole, USA, Austrálie, 2010)

  • ČT 1, 21:30 – Hrabě Monte Christo (1/2) – Edmont Dantés se vrací z dlouhé cesty zpět do marseillského přístavu. Je zatčen pro podezření z bonapartistických piklů a nakonec, aby nekompromitoval zástupce prokurátora, jehož otci měl odevzdat Napoleonův dopis, je uvržen do vězení na ostrově If. Po 18 letech se mu podaří uprchnout z vězení a najít poklad… (Le Comte de Monte Cristo, Francie, Itálie, 1954)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).