Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Monstra Vs. Vetřelci, Pozor na Harryho a Pravidla lži

20. 7. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Eurosport, 10:00 – startuje MS v plavání - Eurosport bude MS v plavání 2013 vysílat od prvního do posledního dne (20. července – 4. srpna) i více než deset hodin denně na programu Eurosport International. Soutěžit se bude v plaveckých disciplínách, ale také ve skocích do vody, synchronizovaném plavání a vodním pólu. Naším největším želízkem v ohni a kandidátkou finálových umístění bude Simona Baumrtová, držitelka sedmi národních rekordů a bronzové medaile z loňského MS v krátkém bazénu.

  • Nova, 20:20 – animovaná dobrodružná komedie Monstra Vs. Vetřelci - Mimozemšťané útočí a naši planetu může zachránit jen obří žena Susan. Ta se po zásahu meteoritu zvětšila do patnáctimetrové výšky a skončila v ústavu pro nadpřirozené bytosti. Spolu s dalšími přísně utajovanými monstry – stometrovou larvou Hmyzosarkou, B.O.B. lepivou hmotou která se dokáže tvarovat, žabím mužem a doktorem Švábem vyráží do boje za záchranu Země. Americká animovaná dobrodružná komedie (2009)
  • STV 2, 21:10 – komedie Pozor na Harryho - Harry Block, spisovatel středního věku, píše romány a krátké příběhy na základě vlastních zkušeností. Trpí zábranami, je neurotizován svou posedlostí sexem, šestkrát se zhroutil a život mu komplikují i jeho tři ženy, Polyká prášky, moc pije, spí s prostitutkami , lže, je zbabělý, zbytečný, starý Blíží se oslava jeho životního úspěchu a Harry se bojí, že s ním jeho radost nebude nikdo sdílet. Bývalá přítelkyně Fay si právě bere jeho nejlepšího přítele Larryho, syna Hillyho zase nepustí bývalá manželka a doktorka psychiatrie Joan. Harry nakonec svého syna unese a doprovod jim dělají přítel Richard, nevlastní sestra, její manžel Celý film je plný malých postav a postaviček, které v podobenstvích představují Harryho v různých etapách jeho života. Americká komedie (1997)
  • ČT 2, 21:50 – psychologické drama a thriller Pravidla lži - Dvanáct osudů lidí, kteří se snaží překročit svou minulost. Film získal Českého lva 2006 za nejlepší scénář, Cenu Asociace českých filmových klubů a řadu dalších cen. České psychologické drama a thriller (2006)
  • Nova Cinema, 22:10 – krimi drama a thriller Miluj bližního svého - Michael Faraday (Jeff Bridges) je univerzitním profesorem historie a specialistou na problematiku terorismu. Se svým desetiletým synkem žije v domě na předměstí Washingtonu D.C. a jen těžko se vyrovnává s nedávnou ztrátou manželky, agentky FBI, která zahynula při výkonu služby. Nové světlo do jeho rozvráceného života vnese sympatická rodina Langových. Stoprocentní Američan Oliver (Tim Robbins) se s manželkou a dvěma dětmi přistěhoval teprve nedávno a zdá se, že zdvořilostní vztah mezi sousedy brzy přeroste v přátelské pouto. Pak ale Michael přistihne nového známého několikrát při lži a vypraví se po stopách jeho minulosti. Odhalí šokující fakta úzce související s jeho specializací. Americké krimi drama a thriller (1999)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).