Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Nikdy neříkej nikdy, Leon, Moneyball nebo Kick-Ass

2. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 20:00 – bondovka Nikdy neříkej nikdy – Sean Connery opět a zároveň naposled tajným agentem 007 v „neoficiální“ části ságy o Jamesu Bondovi.

  • Fanda, 20:20 – sportovní drama Moneyball – bývalý nadějný hráč baseballu Brad Pitt se ocitá v zapeklité situaci: jeho klub Oakland Athletics přišel o nejlepší hráče a je nucen dát svůj tým znovu do formy.

  • ČT 1, 22:05 – komedie Velký flám – bláznivé dobrodružství Louise de Funèse v okupované Francii během třetího roku druhé světové války.

MM_SS3

  • Prima Cool, 22:10 – komiksová adaptace Kick-Ass – Dave Lizewski nemá žádné zvláštní schopnosti. Ale rád čte komiksy a chtěl by se stát superhrdinou.

  • Nova Cinema,  22:30 – akční Leon - dvanáctiletá dívka požádá profesionálního zabijáka, aby ji naučil zabíjet. Chce pomstít smrt celé rodiny, a tak začíná tvrdý výcvik…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.