Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Oko dravce, Tři králové a Ceny Thálie 2011

24. 3. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
24. 3. 2012

UVNITŘ VIDEO Pokud se chystáte strávit sobotní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší nové každodenní rubrice. Každý den dopoledne vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Minimax, 17:00 – Tomáš a kamarádi – hrdina na kolejích – Lokomotiva Tomáš, miláček malých diváků, zažívá ve filmu opět svérázná dobrodružství. Ostrovní život je plný vzrušení a na naše oblíbence čekají nové úkoly. Sledujte, co nového se přihodí Tomášovi a jeho přátelům – Dieselovi, Jamesovi, Gordonovi a Emilce.
  • ČT 1, 20:00 – Ceny Thálie 2011 - Ceny Thálie se udělují od roku 1993, letos tedy již po devatenácté. Kromě hlavních kategorií oceňujících nejlepší interpretky a interprety v oborech činohra, opera, balet, muzikál či jiný hudebně dramatický žánr, jsou tradičně oceňováni také mladí umělci do 33 let. Neméně tradiční cenou je i Thálie za celoživotní mistrovství v oborech opera, balet a činohra.
  • Nova Sport, 20:05 – NBA: L. A. Clippers – Memphis - Přímý přenos zámořské basketbalové ligy NBA.
  • Nova, 22:15 – film Oko dravce - Představte si, že vám zazvoní telefon, vy ho zvednete a zbytek života se vám promění v nekonečnou noční můru. Šílené, že? Právě takový moment se stal výchozím bodem thrilleru, pod kterým je coby výkonný producent podepsaný hollywoodský mogul Steven Spielberg. Dva úplně obyčejní mladí Američané se kvůli jednomu takovému telefonátu stanou součástí hry, která je nebezpečnější než ruská ruleta. Ten, kdo utvářel její pravidla, totiž vložil náboje do všech komor revolveru. Akční mysteriózní thriller (USA, Německo; 2008)
  • Nova Cinema, 22:20 – film Tři králové - Malá skupina amerických vojáků, kteří bojovali na území Iráku během války v zálivu, se rozhodne zůstat o něco déle, než v podobných situacích bývá zvykem. Mají k tomu pádný důvod. Rozhodli se ukrást velký náklad zlata, který měl být tajně ukryt poblíž jejich pouštní základny. S mapou, o níž věří, že je ke zlatu dovede, se vydávají na cestu, která navždy změní jejich životy a zavede je do nebezpečí, proti kterým byla právě prodělaná bitva jen hrou na vojáky. Válečné akční komediální drama (USA, 1999)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).