Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Pátý element, Kulový blesk a Máme rádi Česko

25. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 21:00 – PGA Tour 2014 – Přímý přenos mezinárodního golfového turnaje z USA

  • Prima, 20:15 – zábavná show Máme rádi Česko – Nová série zábavného pořadu Máme rádi Česko opět prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti českých celebrit. Co všechno vědí o České republice? To se dozvíte v zábavné show, kterou vás provede Libor Bouček. Česká republika (2014)

  • ČT 1, 21:15 – komedie Kulový blesk – Komedie scenáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka o největší akci v dějinách stěhování. Československá komedie (1978)

Content First 2022_tip temata

  • Nova, 22:25 – scifi Pátý element – Korben Dallas musí nalézt za pomoci krásné mimozešťanky Leeloo pátý element, který by spojil čtyři živly a odvrátil tak vesmírnou zkázu. Tím pátým elementem je… láska. Americké scifi (1997)

  • ČT 2, 23:25 – thriller Probuzení – Clay Beresford je na svůj věk v mnoha ohledech úspěšným mladíkem, má sympatickou snoubenku Samathu a obchody mu jenom vzkvétají. To se ale nedá říci o jeho zdraví, nezbytně a co nejdříve potřebuje transplantaci srdce. Nejlepšího dárce pro něj hledá jeho přítel, kardiolog Jack Harper. Když ten správný okamžik nastane, dárce je nalezen a operace může začít. Clay bohužel zjistí, že anestezie ho pouze paralyzovala, vše kolem sebe vnímá a cítí, ale nemůže se pohnout, mluvit a stává se nechtěně svědkem své operace. Americký thriller (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.