Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Pískovna, Tenkrát na Západě a Kill Bill 2

29. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • TV Barrandov, 9:20 – komedie Banánový Joe – Joe je mohutný, ale mírumilovný dobrák, který žije v malé jihoamerické vesnici hluboko v džungli. Na své loďce převáží banány do nejbližšího města a mění je za léky, pracovní nástroje a další věci. V jedné méně šťastné chvíli ale natrefí na šéfa místní mafie, který chce převzít veškerý obchod s banány a hodlá Joea zničit. (Banana Joe, Itálie, Západní Německo, 1982) 

  • Fanda, 17:05 – sci-fi Star Trek 4: Návrat domů – William Shatner, Leonard Nimoy a zbytek posádky Enterprise opět ovládnou vesmír v dalším díle Star Treku. Je 23. století a záhadná cizí mocnost ohrožuje Zemi prostřednictvím ničení atmosféry a vypařování vody z oceánů. Kirk a jeho posádka musí cestovat zpět do San Franciska do roku 1986, kde musí najít podstatu tohoto ničení. (Star Trek IV: The Voyage Home, USA, 1986)

Content tip EARLY

  • Nova Cinema, 20:00 – klasický western Tenkrát na Západě – Opuštěná železniční stanice, na které tři muži čekají na příjezd vlaku, je legendárním prologem nejspíše nejslavnějšího westernu v historii. Ty tři poslal bezcitný modrooký pistolník Frank, aby se postarali o muže, který si říká Harmonika a chce si s Frankem vyřídit nějaké staré účty. (Once Upon a Time in the West, Itálie, USA, 1968)

  • ČT2, 21:55 – film Kill Bill 2 – Svatební obřad bývalé členky Komanda Zmijí Zabijáků, Černé Mamby, změnil její pomstychtivý ex-milenec Bill s bývalými kumpány v krvavý masakr. Těhotná nevěsta však kulku vpálenou do hlavy přežila a po čtyřech letech strávených v kómatu procitla. Pomsta bude krvavá… (Kill Bill: Vol. 2, USA, 2004) 

  • ČT art, 23:00 – drama Pískovna – Restituovaný statek odkrývá osudové rodinné vztahy. Natočeno podle scénáře Jiřího Křižana, který by se v těchto dnech dožil 75 let. (Česko, 2004)

Autor: ČT

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).