Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Policajt nebo rošťák, Líbáš jako Bůh nebo A jitra jsou zde tichá

16. 9. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 17:20 – komedie Báječný hotel Marigold – Je v Indii a má být místem odpočinku pro skupinu noblesních důchodců z Velké Británie. Má to být místo, kde stráví své zasloužené stáří, obklopeni přepychem a vymoženostmi. To si myslí až do chvíle, než se ocitnou před branou ještě ne zcela hotového hotelu. Tak začíná vtipné a romantické dobrodružství v zemi neočekávaných radostí a možností. (The Best Exotic Marigold Hotel, Velká Británie, USA, Spojené arabské emiráty, 2011)

  • Prima Max, 20:00 – válečný film A jitra jsou zde tichá – Staršinovi Vaskovi, veliteli oddílu protiletadlové obrany v Karelijské pustině, je přidělena jednotka dobrovolníků skládající se z mladých žen. Když přijde zpráva, že v zázemí seskočili dva němečtí parašutisté, musí staršina reagovat. Vybere pět děvčat a s touto „jednotkou“ se vydá Němce zajmout. Brzy však zjistí, že zde neseskočili dva parašutisté, ale šestnáct těžce vyzbrojených komandos… (A zori zděs tichije…, Rusko, 2015)

  • Prima, 20:15 – komedie Líbáš jako Bůh – S humorem, laskavou ironií a pochopením vypráví Marie Poledňáková příběh, který mohl prožít kdokoliv z nás. Nebo ještě prožít může. Vždyť lidská touha po lásce je nekonečná… (Česko, 2009)

MMF tip early

  • ČT2, 21:15 – krimi Policajt nebo rošťák – Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování, specialista na čistky uvnitř policie. Vše totiž nasvědčuje tomu, že nedávno zavražděný komisař Bertrand byl v úzkém spojení s místní mafií. A není zdaleka sám. (Flic ou voyou, Francie, 1979)

  • Nova Cinema, 22:10 – akční krimi Tango a Cash – Vždy elegantně oblečený policista a jeho kolega nedbalého zevnějšku patří k nejvýkonnějším ochráncům zákona v Los Angeles a důkladně znepříjemňují život a obchody mocnému gangsterskému šéfovi. Místo aby je nechal zavraždit, rozhodne se jich zbavit trochu jinak. (USA, 1989)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).