Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Shenandoah, Klub rváčů a Phoebe v říši divů

9. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 2, 20:00 – drama Shenandoah - Drama otce, který nechce zaplést rodinu do války Severu s Jihem. Americké drama (1965)

  • Smichov, 20:00 – dobrodružný film Papoušek Paulie – Když se mluvící papoušek vydá hledat holčičku, která ho vychovala a má ho ráda, a nezavře přitom zobák, koleduje si zkrátka o problémy. Ještě, že při tom neztratí dobré srdce a najde kamarády, kteří mu pomohou splnit jeho největší sen – vrátit se domů. Americký dobrodružný film (1998)

  • ČT art, 21:30 – drama Phoebe v říši divů – O dívce, která měla tu drzost snít. Film byl oceněný Velkou cenou poroty na Filmovém festivalu Sundance. Americké drama (2008)

KL22_nominace

  • Fanda, 22:00 – thriller Klub rváčů – Spořádaný hlavní hrdina má téměř všechno, ale není se svým životem spokojený. Vše se změní v okamžiku, kdy se seznámí s Tylerem a jeho život dostává nový rozměr. Oba kamarádi společně zakládají Klub rváčů. Jedná se o tajný spolek, ve kterém jeho členové odkládají svou všední identitu a stávají se bojovníky. Americký thriller (1999)

  • Nova, 22:10 – akční film Těžko ho zabít – Policejní detektiv Mason přijde na stopu rozsáhlé korupční aféry. Je postřelen a pokládán za mrtvého. Když se probere po sedmi letech v kómatu, má velkou chuť se pomstít. Americký akční film (1990)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.