Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Superpolda, premiéra StarDance VIII a Mission: Impossible

8. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Raub
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • TV Barrandov, 8:55 – komedie Superpolda – Dave Speed (Terence Hill) je obyčejný policajt v malém městě, kde řeší zásadně banální případy. Jednoho dne však dojde k něčemu zvláštnímu. Pří výkonu služby je vystaven radioaktivnímu záření. To na něj však nemá smrtelné účinky, ale naopak. (Poliziotto superpiu, USA, Španělsko, Itálie, 1980)

  • Nova Cinema, 15:40 – hudební drama Záblesk slávy – Poslední film Whitney Houston přináší nadčasový příběh o rodinných poutech, úskalích úspěchu a o síle hudby. Překvapení soutěže American Idol, Jordin Sparks, se ve svém filmovém debutu představuje v roli Sparkle, mladé dívky, jejíž smělé plány se zdají nesplnitelné. Přestože ji její starostlivá matka Whitney Houston před nástrahami hudební branže varuje, Sparkle s podporou pohledného a ctižádostivého Stixe formuje společně se svými sestrami pěvecké trio. (Sparkle, USA, 2012)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT1, 20:00 – taneční show StarDance VIII …když hvězdy tančí – Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. Videoukázka webu České televize.
  • ČT2. 20:00 – akční klasika Mission: Impossible – Při akci na americké ambasádě v Praze dojde k masakru elitní špionážní jednotky CIA. Šéf chce odhalit zrádce ve vlastních řadách a podezírá mimořádně schopného agenta Ethana Hunta. Film byl zčásti natočený v Praze a vznikl na motivy populárního stejnojmenného televizního seriálu, který se u nás vysílal pod názvem Nulová šance. Ve Spojených státech se film, v němž Tom Cruise nejen ztělesnil ústředního hrdinu, ale také jej produkoval, stal diváckým superhitem. (USA, 1996)

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Návrat krále – Nadchází čas rozhodující bitvy o Středozem. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Čaroděj Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli spěchají s dědicem trůnu Aragornem na pomoc Gondoru, která odolává ohromnému Sauronovu vojsku. Mezitím se Frodo a Sam v doprovodu Gluma snaží dostat hluboko do Mordoru, kde musí v ohních Hory osudu zničit magický Prsten moci. (The Lord of the Rings: The Return of the King, USA, Nový Zéland, 2003) 

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).