Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: Volba prezidenta - volební studio, Ucho a Záchranáři

12. 1. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 24, 13:30 – Volba prezidenta – volební studio - První přímá volba prezidenta v České televizi. ČT24 nabídne průběžné i konečné výsledky, vlastní průzkumy, živé přenosy, komentáře a analýzy. Volební studio s Václavem Moravcem, Marcelou Augustovou a hosty z řad politiků, sympatizantů, sociologů, politologů a novinářů nabídne ČT24 od 13:30 do půlnoci
  • ČT 2, 21:55 – psychologické drama Ucho - Film Jana Procházky a Karla Kachyni z roku 1970 patřil k těm zapovězeným titulům, které ležely na dně pomyslného trezoru vůbec nejhlouběji. Jednak proto, že jméno spisovatele Jana Procházky se nesmělo veřejně vyslovit, jednak proto, že film s přibývajícím časem kupodivu stále nabíral na aktuálnosti. Do distribuce se dostal až po listopadu 1989, premiéru v kinech měl v červnu 1990. Československé psychologické drama (1970)
  • ČT 1, 22:05 – akční dobrodružný snímek Tři mušketýři II - Uplynula krátká doba od jmenování d’Artagnana královským mušketýrem. Královna Anna nezapomněla na služby, které jí prokázal, ale ani kardinálovy agenty Rocheforta a Milady de Winterovou neopustila nenávist a touha po pomstě za překažené plány. Spolu se svými přáteli, Athosem, Porthosem a Aramisem bojuje d’Artagnan v armádě Ludvíka XIII. u pevnosti La Rochelle proti vzbouřeným hugenotům. A cesty všech hrdinů se opět propletou, aby uzavřely osud svůj či osud toho druhého. Španělsko-britský dobrodružný film (1974)
  • Joj, 22:35 – dobrodružné drama Záchranáři - Kevin Costner se opět našel v příznačné roli. Jako prominentní záchranář Ben Randall ztratil během záchranné akce v bouři celý svůj tým, a tak je proti své vůli přeřazen na místo instruktora v elitním výcvikovém centrum pro mladé adepty. Vrhne se do výuky jediným způsobem, který je mu vlastní, a svými nekonvenčními metodami obrátí celý výcvikový program naruby. Na rozdíl od troufalých nováčků dobře ví, že se jednou budou muset rozhodovat, koho v rozbouřených vodách zachránit a koho nechat zahynout. Pak narazí na domýšlivého plaveckého šampióna Jakea Fischera (Asthon Kutcher) a drama je na světě. Pozná v něm totiž člověka, který má potenciál stát se nejlepším z nejlepších. Americké dobrodružné drama (2006)
  • Nova Cinema, 23:20 - thriller Hrdinové a zbabělci – Dva studenti West Coast University rozhodli, že uposlechnou výzvu svého idealistického profesora, aby se svými životy udělali něco důležitého. Vstoupí tedy do armády s tím, že odejdou bojovat do Afghánistánu. Do osudů mladých vojáků však nečekaně zasáne ambiciózní senátor, když v televizním interview s dravou reportérkou prozradí zásadní informace o válečné strategii… Americký trhriller (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).