Hlavní navigace

Televizní tipy na sobotu: volejbal Česko – Kypr, Smrt černého krále a Miami Vice

4. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. O Silvestru však přidáváme ještě jeden navíc. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:25 – Česko – Kypr - Přímý přenos kvalifikačního utkání na MS 2014 v Polsku ve volejbalu mužů

  • ČT 2, 20 – bondovka Muž se zlatou zbraní - James Bond, nejlepší tajný agent Jejího Veličenstva, se ve své nové misi musí vydat na Daleký východ. Kdosi totiž poslal britské tajné službě zlatou kulku s Bondový číslem 007. Jediným, kdo ve světovém podsvětí zlaté projektily používá, je nájemný vrah Francisco Scaramanga, který si za každou zabitou oběť účtuje milion dolarů. Britská bondovka (1974)

  • Nova, 20:20 – animovaná komedie Shrek: Zvonec a konec - Shrek je několikanásobným otcem, ale zatímco Fiona je šťastná a všichni ostatní si užívají, Shreka jeho nová role nudí. Stýská se mu po době, kdy byl strašlivý zlobr a děsil vesničany. Proto se rozhodne, že zas bude alespoň na jeden den strašlivý zlobr a podepíše smlouvu se lstivým prodavačem iluzí Rampelníkem. Jenže netuší, že jeho život se od základů změní. Americká animovaná komedie (2010)

ICTZ23

  • Prima Cool, 21:40 – akční thriller Miami Vice – Detektivové James a Ricardo v utajení odhalují bandu pašeráků drog a vrahů. Akce probíhá úspěšně, ale jen do doby, než jeden z nich pozná krásnou manželku obávaného mafiána. Hra na ostří nože se pro policisty stává každodenní činností a je jen otázkou času, kdy je zločinci odhalí. Americký akční thriller (2006)

  • ČT 1, 21:45 – krimifilm Smrt Černého krále - Případu záhadné loupežné vraždy se ujímá rada Vacátko a jeho inspektoři Bouše a Brůžek. Podle povídky Jiřího Marka. Československý krimifilm (1971)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.