Hlavní navigace

Televizní tipy na Štěpána: Johančino tajemství, Ranhojič a Poslušně hlásím

26. 12. 2015
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Ani o druhém svátku vánočním vás nenecháme bez rozšířených televizních tipů. Stejně jako předchozí dva dny nabízíme deset pořadů, které byste si dnes neměli nechat ujít.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Během vánočních svátků jsme je však změnili na dvojnásobek. Výběr je čistě individuální a omezuje se jen na české, případně slovenské, volně šířené televizní stanice. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 13:20 – komedie Postřižiny – Krásná paní správcová a její švagr Pepin dělají starosti správci pivovaru, ale kvůli tomu rozhodně nikoho nepřejde chuť na pivo! Československá komedie (1980)

  • ČT 1, 13:50 – pohádka Ať přiletí čáp, královno! - Co dělat, když se místo vysněného prince narodí roztomilá holčička… Volné pokračování hudební pohádky Co takhle svatba, princi? Československá pohádka (1988)

  • Prima, 13:55 – pohádka Jak se budí princezny - Už od narození princezny Růženky vědělo celé království, že jí hrozí zlá kletba. Přesto ji před ní neuchránili. Československá pohádka (1977)

  • Nova, 15:00 – pohádka Dařbuján a Pandrhola - Chudý havíř Kuba je nakonec rád, že kmotrem jeho právě narozeného dítěte je samotný Smrťák. Ale zdaleka netuší, co všechno z jejich přátelství, kromě jitrnic na stromě, vzejde. Československá pohádka (1959)

  • ČT 1, 17:20 – komedie Jak dostat tatínka do polepšovny – Evergreen, který nikdy neomrzí! Pokračování příběhu malého Vaška, jeho tatínka, maminky a nového dědy. Československá komedie (1978)

  • ČT 1, 20:00 – pohádka Johančino tajemství – O tom, co všechno se může stát, když nedostanete od sudiček do kolébky ani kapičku štěstí. Česko-slovenská pohádka (2015)

  • ČT 2, 20:00 – historické drama Ranhojič – Touha po poznání stranou tmářství vede mladého muže ze středověké Anglie do Persie, kde se chce stát učedníkem věhlasné lékařské školy. Výpravný německý epos podle románu Noaha Gordona. Německé historické drama (2013)

  • Prima, 20:15 – komedie Poslušně hlásím - Osudy dobrého vojáka Švejka na jeho slavné budějovické anabázi a při cestě na frontu. Československá komedie (1957)

UXD

  • Nova, 20:20 – pohádka Princezna se zlatou hvězdou - Myší kožíšek skrývá krásnou princeznu Ladu před králem Kazisvětem. Ani hlavní královský kuchař a kuchtíci v zámecké kuchyni prince Radovana nemají tušení, kdo jim pomáhá mýt nádobí. Československá pohádka (1959)

  • ČT 1, 21:25 – komedie Adéla ještě nevečeřela - Veleslavný detektiv a mistr převleků Nick Carter v souboji s ďábelským botanikem. Komedie, která získala řadu ocenění u nás i v zahraničí. Československá komedie (1977)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.