Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: 28 dní, Děti moje a Vrchní, prchni

16. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Česká televize
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – komediální drama 28 dní – Úspěšná newyorská novinářka pojímá život jako jeden velký, nikdy nekončící mejdan. To se drasticky změní ve chvíli, kdy v opilosti vyvolá skandál na svatbě své sestry a po zběsilé jízdě zdemoluje luxusní limuzínu. (28 Days, USA, 2000)

Prima Max, 20:15 – rodinné drama Děti moje – Poklidný havajský život Matta Kinga se začne sypat ve chvíli, kdy jeho žena po nehodě skončí v kómatu. Otec dvou dcer, předčasně vyspělé desetileté Scottie a sedmnáctileté rebelky Alexandry, který doposud sloužil jen jako „záložní“ rodič, se najednou musí vyrovnat s vědomím, že výchovu vlastních dětí musí zvládnout sám. (The Descendants, USA, 2011)

ČT art, 21:50 – koncert Combo: Monkey Business v Lucerna Music Baru – Patnáct let existence na hudební scéně bilancuje kapela Romana Holého Monkey Business. Tentokrát slaví v pražském Lucerna Music Baru. 

ČT 1, 22:00 – komedie Vrchní, prchni – Knihkupec věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou alimenty. Svou svízelnou finanční situaci se rozhodne vylepšit způsobem zcela originálním. Využije toho, že si jej lidé v restauracích často pletou s číšníkem, a začne inkasovat. (Československo, 1980)

ICTZ23

Nova, 22:20 – sci-fi Koule – Jaké by to bylo, kdyby se všechny fobie, obavy a černé myšlenky staly realitou? Jaké by to bylo stát se terčem vlastních nočních můr a být přitom uvězněn na dně oceánu? Skupinka elitních vědců se vydává na průzkum záhadné kosmické lodi, která stovky let leží v hlubině Tichého oceánu. (Sphere, USA, 1998)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.