Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Alenka v říši divů, Dva výtečníci a Útok na věžák

1. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: TV Barrandov
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – film Alenka v říši divů – Když Alenku na viktoriánské zahradní slavnosti požádá o ruku bohatý, ale přihlouplý syn lorda a lady, sebere se a uteče pryč. Vydá se za králíkem v saku a s kapesními hodinkami, kterého viděla pospíchat po louce. Bílý králík zmizí do králičí nory a Alenka najednou pocítí zvláštní nutkání následovat ho. (Alice in Wonderland, USA, 2010; režie: Tim Burton, hrají: Mia Wasikowska, Johnny Depp)

  • TV Barrandov, 20:20 – komedie Dva výtečníci – Nouze a neustálé potíže s mafiány a jinými nepoctivci přivedou Buda do řad policistů, kteří navíc mají tak krásné motorky. V podstatě podobně je na tom i Terence. Brzy však poznají, že služba u policie byla jejich největším životním omylem. Dělají tedy všechno pro to, aby se uniformy zbavili. Ale vždy u nich nakonec zvítězí smysl pro spravedlnost. (I due superpiedi quasi piatti, Itálie, 1977; hrají: Terence Hill, Bud Spencer)

  • Jednotka, 20:25 – drama Nepohodlný – V odlehlé části Severní Keni je nalezena brutálně zavražděná aktivistka. Její manžel, člen Britského vysokého komisařství v Nairobi, se rozhodne vyšetřit smrt na vlastní pěst. Důkazy ukazují na zločin z vášně. (The Constant Gardener, Velká Británie, Německo, 2005)

KL24

  • Nova Cinema, 22:05 – akční sci-fi Útok na věžák – Pouliční gang mladistvých se utká s invazí brutálních monster z vesmíru. Londýnské sídliště se mění na bitevní pole, byty pro lidi s nízkým příjmem se stávají pevností v obležení a z bandy výrostků jsou nezastavitelní hrdinové. (Attack the Block, Velká Británie, Francie, 2011)

  • ČT 1, 22:35 – komedie Příště budeme chytřejší, staroušku! – Satirická komedie líčí osudy dvou podvodníků, kteří neustále narážejí na protřelejší a zkušenější soupeře. Ve svém úsilí dosáhnout snadného zisku často vystřídají několik zaměstnání a vymyslí celou řadu originálních podvůdků a zlodějin. Pokaždé však na jejich nápadech vydělá někdo jiný. (Československo, 1982)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).