Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Americká krása, Kdo nastaví kůži a dokument o Havlovi

18. 12. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Lásce na stopě - Televizního producenta Jonathana a psychiatričku Saru svedla náhoda dohromady, ale pak se řadu let neviděli. Když mají oba před svatbou, celý řetězec neuvěřitelných náhod je znovu přivede k sobě. Americký romantický film (2001)
  • ČT 2, 20:00 – dokument Václav Havel, Praha – Hrad III - Třetí částí dokumentu Václav Havel, Praha – Hrad se uzavírá volná trilogie dokumentaristy Petra Jančárka, která shrnuje skrze osobu Václava Havla domácí, zahraniční i společenské změny v letech 1990–1992. Český dokument (2013)
  • ČT art, 20:25 – dokument Doják - Proč u zamilovaných filmů ženy tak rády pláčou? Odpoví procházka dějinami dojemných příběhů od Leopardí ženy po Pretty Woman a ještě dál. Britský dokument (2010)
  • STV 1, 22:00 – krimi thriller Kdo nastaví kůži - Bývalý inspektor Choucas, který se živí jako soukromý detektiv, se na radu komisaře Coccioliho pustí do pátrání po slepé dívce Martě, dceři paní Pigotové. Brzy poté ho navštíví muž jménem Pradier, který se snaží detektiva přesvědčit, že dívka utekla s milencem do ciziny. Dřív než si detektiv stačí promluvit s její matkou, je paní Pigotová zastřelena a zanedlouho poté je detektiv unesen. Podaří se mu uniknout a zabít přitom Pradiera, vzápětí se však ocitá v dalším ohrožení života, když se ho pokusí zabít komisař Madrier, který vyšetřuje případ Pigotové. Chousac je sice raněn, ale unikne a najde útočiště u své vdané sekretářky Charlotte. S pomocí svého spolupracovníka Haymanna zjistí další podivné souvislosti týkající se pozadí případu. Francouzský krimi thriller (1981)
  • Nova, 22:30 -drama Americká krása - Lester opustil nudné zaměstnání a rozhodl se dělat jen to, co ho baví. Jenže okouzlení vyzývavou a vzrušující dceřinou kamarádkou Angelou a příjezd nových sousedů rozpoutají události, které neodvratně směřují k tragédii. Americké drama (1999)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.