Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: anglická liga, Tanec zakázán a Rudá planeta

3. 2. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

ČT Sport, 20:00 – Fotbal: Arsenal FC – Southampton FC – Záznam utkání 24. kola nejvyšší anglické fotbalové soutěže Barclays Premier League.


Autor: ČT

Nova Cinema, 20:00 – hudební film Footloose: Tanec zakázán – Stěhování z Bostonu do provinčního maloměsta znamená pro středoškoláka Rena MacCormacka obrovský kulturní šok. Po tragické nehodě tu totiž zdejší reverend dosáhl zákazu hudebních a tanečních akcí. Pro Rena, který se zamiluje do reverendovy nezkrotné dcery, je to výzva. (Footloose, USA, 2011)

Jednotka, 20:25 – thriller Ronin – Studená válka je možná u svého konce, ale nové pořádky dávají vzniknout skupinám nájemných profesionálů, kteří z toho či kterého důvodu opustili svá místa v té nebo oné tajné službě. Skupinka těchto lidí, známých jako roninové (podle samurajů, kteří přišli o svého pána), se setkává ve Francii a má pro tajemného klienta odvést zdánlivě rutinní práci – krádež kufříku s pro ně neznámým obsahem. (Ronin, Velká Británie, USA, 1998)

ČT 1, 21:55 – komedie Hoří, má panenko – Modelový průzkum českého maloměšťáctví ve vypouklém zrcadle zvýrazňujícím hospodské vztahy, prázdné hlavy, dlouhé prsty a plytké svědomí se odehrává na pozadí hasičského bálu. Komedie se brzy mění v tragickou frašku s citem pro detail, gesto a dialog. (Československo, Itálie, 1967)

MMF24

Nova, 22:30 – sci-fi Rudá planeta – Země je již natolik znečištěna, že lidstvo hledá útočiště na Marsu. Po prvních pokusech s vysazením řas tam však začne klesat hladina kyslíku. V roce 2025 se k rudé planetě vydává vesmírná loď s posádkou a speciálním robotem… (Red Planet, USA, Austrálie, 2000)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).