Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Anna a král, Dobytí Planety opic nebo Případ Pelikán

23. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – romantický Anna a král – Ovdovělá anglická učitelka Jodie Foster odjede se svým synem do Siamu, kde by měla učit děti samotného krále. Dokáže se vyrovnat s novou kulturou, a hlavně s odlišným postavením ženy v tamní společnosti?

  • ČT 1, 22:00 – komedie Trhák – Československá hudební komedie, ve kterých zpívají a tančí i ti, od kterých to nikdo nečeká a od kterých to možná nikdo ani nechtěl.

MM socky3

  • Nova, 22:40 – thriller Případ Pelikán – studentka práv Julia Roberts se dostane na stopu vražedného spiknutí a rázem se ocitá v nebezpečí života. Když okolo ní začínají umírat lidé, pustí se do boje o svůj život s pomocí washingtonského reportéra.

  • Prima Cool, 22:45 – sci-fi Dobytí Planety opic – Ze štvance Caesara, jediného skutečně inteligentního opičáka na Zemi, se vinou lidské nenávisti, brutality a nadřazeného pohrdání stává vůdčí postava rozsáhlé vzpoury, která otřese základy lidské civilizace.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.