Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Apollo 13, Billy Kid nebo Vražedná posedlost

27. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – dobrodružný Apollo 13 – V roce 1970 vystartovala na Měsíc americká kosmická loď s tříčlennou posádkou. Po prvních dnech hladkého průběhu se 13. dubna objevil problém a začala bitva o přežití.

  • Kino Barrandov, 20:20 – thriller Vražedná posedlost - Ann po oční transplantaci pronásledují děsivé vize posledních okamžiků života dárkyně – prchá před neznámým mužem, který ji chce zabít. Rozhodne se vraha najít.

CIF 24 - tip - superearly cena

  • ČT 1, 21:00 – komedie Hodíme se k sobě miláčku – Pokud do svého života necháte mluvit počítače, dopadnete jako dvojice v tomto filmu.

  • Prima Zoom, 23:20 – dokument Pistolníci – druhý díl dokumentárního seriálu se věnuje Billy Kidovi, fantomu lincolnského okresu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).