Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Atlas mraků, JCVD a Piano

7. 1. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – romantický film Zakletý v čase – Knihovník Henry trpí vzácnou genetickou anomálií, díky níž dokáže cestovat časem. Nedobrovolnou schopnost ale nemůže ovládat a tak ji bere spíše jako prokletí, než dar. Jeho život se ale mění v okamžiku, kdy potká krásnou Clare, která tvrdí, že jej zná celý svůj život. Americký romantický film (2009)

  • STV 1, 20:20 – sci-fi drama Atlas mraků – Velkolepá filmová freska o propojenosti naší současnosti s minulostí i budoucností. V hlavních rolích Tom Hanks a Halle Berry. Americko-německé sci-fi drama (2012)

  • TV Barrandov, 21:10 – komediální drama JCVD –  Vyčerpaný akční hrdina se vrací do rodné Belgie. Finanční krize, spory o dceru ho donutí bilancovat svůj dosavadní život… Než se připlete k přepadení pošty a všichni si myslí, že se právě JCVD dopouští loupeže. Belgicko-francouzské komediální drama (2008)

UXD

  • Nova, 22:10 – komedie Na doraz – Architekt Peter spěchá domů z Atlanty do Los Angeles, aby byl přítomen narození svého prvního dítěte. Všechny jeho plány ale vezmou za své, když díky náhodnému setkání se snaživým hercem Ethanem musí opustit letadlo. Nezbývá mu nic jiného než souhlasit s tím, že do Kalifornie pojedou spolu. Jenže netuší, že jeho nový kámoš na sebe přitahuje jednu pohromu za druhou. Americká komedie (2010)

  • ČT 2, 22:10 – romance Piano – Vášeň je síla, vůči které jsme bezmocní. Nostalgická romance o lásce, která vzplála v drsném prostředí novozélandské pustiny. Film byl oceněný třemi Oscary a Zlatou palmou na MFF v Cannes. Australská romance (1992)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.