Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Až tak moc tě nežere, krasobruslení a Zpověď

Autor: archiv
Bohumil Herwig

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Až tak moc tě nežere – Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu. Společně obývají Zemi a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí, a hlavně chtějí, spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. Adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové. (He’s Just Not That Into You, USA, Německo, Nizozemsko, 2009)

Jednotka, 20:25 – dobrodružné drama Apollo 13 – Nejúspěšnější neúspěšná akce v dějinách americké astronautiky se odehrála ve dnech 11. až 17. dubna 1970. Tehdy po pečlivých přípravách, zcela bez povšimnutí veřejnosti, která už podobné lety brala jako samozřejmost, vystartovala k měsíci další posádka. První dny letu proběhly hladce, ale pak se z reproduktorů v řídícím středisku ozvalo legendární „Houstone, máme…“ (Apollo 13, USA, 1995)

ČT sport, 20:45 – krasobruslení: MS 2016/USA – Přímý přenos krátkých tanců ze světového šampionátu v americkém Bostonu.


Autor: ČT

ČT 1, 21:55 – komedie Všechno nejlepší! – Posmutnělá komedie rozehrává celodenní pošťuchování, které si vyměňují mladičký taxikář a postarší pasažér. Řidič mu totiž nabídl neomezené svezení, aby si tak vykoupil jeho mlčení. Ale stačila chvilka nepozornosti a drobně naboural do cizího auta… (Česko, 2006)

Nova, 22:35 – akční drama Zpověď – Na Štědrý den do kostela vstoupí nájemný vrah a míří ke zpovědi. První věc, kterou knězi poví, je, že včera zabil muže. Druhá je, že se zabíjením živí. Třetí, že pokud ho nevyslechne, zabije znovu. (The Confession, USA, 2011)