Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Až tak moc tě nežere, krasobruslení a Zpověď

30. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: archiv
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

Nova Cinema, 20:00 – romantická komedie Až tak moc tě nežere – Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu. Společně obývají Zemi a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí, a hlavně chtějí, spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. Adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové. (He’s Just Not That Into You, USA, Německo, Nizozemsko, 2009)

Jednotka, 20:25 – dobrodružné drama Apollo 13 – Nejúspěšnější neúspěšná akce v dějinách americké astronautiky se odehrála ve dnech 11. až 17. dubna 1970. Tehdy po pečlivých přípravách, zcela bez povšimnutí veřejnosti, která už podobné lety brala jako samozřejmost, vystartovala k měsíci další posádka. První dny letu proběhly hladce, ale pak se z reproduktorů v řídícím středisku ozvalo legendární „Houstone, máme…“ (Apollo 13, USA, 1995)

ČT sport, 20:45 – krasobruslení: MS 2016/USA – Přímý přenos krátkých tanců ze světového šampionátu v americkém Bostonu.


Autor: ČT

ČT 1, 21:55 – komedie Všechno nejlepší! – Posmutnělá komedie rozehrává celodenní pošťuchování, které si vyměňují mladičký taxikář a postarší pasažér. Řidič mu totiž nabídl neomezené svezení, aby si tak vykoupil jeho mlčení. Ale stačila chvilka nepozornosti a drobně naboural do cizího auta… (Česko, 2006)

Cloud23

Nova, 22:35 – akční drama Zpověď – Na Štědrý den do kostela vstoupí nájemný vrah a míří ke zpovědi. První věc, kterou knězi poví, je, že včera zabil muže. Druhá je, že se zabíjením živí. Třetí, že pokud ho nevyslechne, zabije znovu. (The Confession, USA, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).