Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Byzantium, Temný příliv nebo Casanova

7. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 20:00 – historický Casanova – pohledný a okouzlující mladík Casanova je proslulým lamačem ženských srdcí i úspěšným dobyvatelem dámských ložnic. Opakovaně musí čelit útokům inkvizitorů a jedinou jeho možností, jak se stát ctihodným občanem a získat ochranu, je oženit se s jednou z vážených dam. Zasnoubí se s panensky čistou Victorií, ale vzápětí se setkává s krásnou a inteligentní Franceskou…

  • ČT2, 23:25 – horror Byzantium – uznávaný irský filmař Neil Jordan se ve snímku Byzantium vrátil po letech k oblíbenému hororovému tématu, jež zdařile zpracoval ve svém slavném filmu Interview s upírem (1994) s Bradem Pittem a Tomem Cruisem v hlavních rolích. Protagonistkami příběhu jsou upírka Clara a její šestnáctiletá dcera Eleanor, které se usadí v chátrajícím přímořském letovisku.

  • Prima Max, 22:15  – akční Zelený sršeň – kamarádi Britt a Kato chtějí ovlivnit svět. Větší šanci na úspěch mají ale vždycky padouši, proto se rozhodnou pro dráhu zločinu. Jen to vezmou trochu jinak.

MMF24

  • Nova, 22:35 – dobrodružný Temný příliv – mořská bioložka zasvětila svůj život zkoumání a pozorování žraloků, jako jedna z mála se neohroženě noří pod hladinu a plave mezi žraloky bez ochranné klece. Když během jednoho z ponorů neodhadne situaci a ztratí svého kolegu a přítele, rozhodne se s potápěním skoncovat. Okolnosti ji však přimějí znovu navléknout neopren a vrhnout se do vln…

  • ČT art, 00:30 – dokument Franz Kafka Story - boj o přístup k trezoru s autorskou pozůstalostí geniálního spisovatele.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).