Hlavní navigace

Televizní tipy na středu: Česko–Finsko, Nikdo neměl diabetes nebo Malé ženy

13. 12. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • ČT sport, 18:00 – hokej: Česko–Finsko – Přímý přenos utkání hokejového turnaje o Pohár Prvního programu komentují Robert Záruba a David Pospíšil. Ve studiu EHT jsou Jiří Hölzel, Milan Antoš a Marek Sýkora. (2017)

  • ČT1, 20:00 – krimi Nikdo neměl diabetes – V okresní nemocnici náhle dojde k něčemu neočekávanému. V závěru banální operace slepého střeva, se kterým se tu ocitl známý místní novinář, dojde ke komplikacím a pacient zemře. Ačkoliv po pitvě není nikdo z lékařů shledán odpovědným za jeho smrt, hlavnímu hrdinovi příběhu, doktoru Mišurcovi, začne být mnoho věcí podezřelých. Třeba podivné chování sestry Moniky a některých kolegů. (Česko, 2001)

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Santa Claus – Špičkový manažer hračkářské firmy Scott Calvin se nemůže vypořádat s důsledky rozvodu. Navíc rozhodně není prototypem ideálního rodiče pro svého syna. Štědrý den s tatínkem je pro malého Charlieho spíš noční můrou než nejkrásnějším večerem roku. To se ale změní ve chvíli, kdy Santa Claus tragicky uklouzne právě na střeše Calvinova domu. (The Santa Clause, USA, 1994)

BRAND

  • Prima Max, 20:00 – drama Malé ženy – 60. léta minulého století. Starosvětské městečko Concord v Massachusetts. Paní Marchová žije šťastně ve svém malém domku se čtyřmi dcerami, přestože rodinu tíží chudoba. Nejde jen o to udržet se nad vodou, důležité je zachovat si smysl pro humor i sebeúctu a doufat v lepší budoucnost. (Little Women, USA, 1994)

  • Jednotka, 20:30 – životopisné drama Moneyball – Snímek natočený podle skutečného příběhu Billyho Beaneho, bývalého nadějného hráče baseballu s vyhlídkami na oslnivou kariéru, který se poté, co nedokázal splnit nadějná očekávání, raději zaměřil na administrativní stránku tohoto sportu. Na počátku sezóny v roce 2002 se Billy ocitá v zapeklité situaci: jeho špatně financovaný tým Oakland Athletics, zvaný též lidově A's, znovu přišel o své nejlepší hráče a on je nucen dát ho znovu do pořádku a zahájit sezónu s třetinou původního rozpočtu. (Moneyball, USA, 2011)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).